Підключення телевізора Samsung Smart TV до інтернету з мережевого кабелю

Підключення телевізора Samsung Smart TV до інтернету з мережевого кабелю

Зараз ми будемо підключати телевізор Samsung Smart TV до інтернету, за допомогою мережевого кабелю, через роутер, або безпосередньо до інтернет-провайдера. Правда, там є кілька нюансів, зараз у всьому розберемося.

Нещодавно я писав таку ж статтю для телевізорів LG, у Samsung все так же, хіба що меню виглядає інакше. Якщо у вас на телевізорі немає Wi-Fi, ви не хочете купувати додатковий Wi-Fi приймач, або вам просто потрібно підключиться до інтернету по кабелю (як правило, по кабелю інтернет працює стабільніше), то це зробити дуже просто. Головне, у вас повинен бути встановлений і налаштований Wi-Fi роутер. Інтернет через нього повинен працювати, це можна перевірити на інших пристроях.

Якщо ж у вас немає роутера, і ви хочете підключити інтернет до телевізора Samsung з Smart TV безпосередньо, відразу мережевий кабель від інтернет-провайдера , то у вас це вийде тільки в тому випадку, якщо ваш провайдер використовує технологію з'єднання Динамічний IP, або Статичний IP (детально, про те як це дізнатися, я писав тут). Якщо у вас інтернет за технологією скажімо PPPoE, або L2TP, то без роутера інтернет до телевізору не підключити. Телевізор просто не вміє "піднімати" такі з'єднання.

З цим я думаю розібралися. Зараз я продемонструю процес підключення до інтернету через роутер. Показувати я буду на трохи застарілому телевізорі Samsung UE32EH5307 (якщо не помиляюся, 2013 року випуску). Як тільки з'явиться можливість, напишу інструкцію для новіших моделей телевізорів.

Підключаємо телевізор Samsung до інтернету по LAN кабелю

Значить так, нам знадобиться мережевий кабель, можна взяти той, який як правило йде в комплекті з роутером. Він правда короткий. Якщо вам потрібен довший кабель, то вам його зможуть зробити практично в будь-якому комп'ютерному магазині. Вам потрібно лише знати довжину.

Один кінець кабелю підключаємо до Wi-Fi роутера в жовтий (як правило) LAN роз'єм :

Підключення телевізора Samsung до роутера

Другий коннектор підключіть в LAN роз'єм на телевізорі :

Підключаємо кабель в LAN роз'єм на телевізорі

Тепер натискаємо на пульті дистанційного керування на кнопку Menu , переходимо на вкладку Мережа та вибираємо Налаштування мережі (у мене на картинках просто українська мова).

Налаштування інтернету на Samsung Smart TV

Так як мережевий кабель у нас вже підключений, просто натискаємо кнопку Пуск .

Запусків підключення до мережі

Якщо ви побачите що з'єднання з інтернетом встановлено, значить все добре.

З'єднання з інтернетом встановлено

Все, можете заходити в Smart TV і користуватися інтернетом.

Налаштування дротової мережі LAN на Samsung Smart TV (Tizen OS)

На нових телевізорах Samsung з Smart системою, яка працює на Tizen OS, після підключення мережевого кабелю в LAN порт телевізора відразу з'явиться повідомлення, що підключений мережевий кабель із запрошенням установити дротову мережу.

Налаштування LAN на Samsung Smart TV (Tizen OS)

Можна натиснути "Так", після чого на екрані телевізора встановлено підключення до інтернету з мережевого кабелю.

Або після підключення кабелю зайти в меню телевізора, в розділ "Мережа" - "Налаштування мережі".

Налаштування проводового підключення до інтернету на телевізорі Самсунг

Вибрати тип мережі "Провідна".

Налаштування LAN на Samsung Smart TV

І якщо проблем з кабелем, роутером, модемом немає, то повинно з'явиться повідомлення, що мережа успішно налаштована і телевізор підключений до інтернету.

Телевізор Samsung підключений до інтернету по кабелю

На цьому настройка підключення завершена. Можна використовувати браузер (Internet) для перегляду сайтів. Або, наприклад, дивитися Ютуб на телевізорі.

Що робити, якщо телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету?

Буває й таке. Ви можете побачити повідомлення, що не вдалося підключитися до інтернету. Що робити в такому випадку:

  • Насамперед, я б порадив перезавантажити роутер, і спробувати встановити з'єднання заново.
  • Переконайтеся в тому, що кабель, яким ви намагаєтеся підключити до інтернету свій телевізор Samsung - робочий (можна спробувати підключити їм комп'ютер, наприклад).
  • Якщо ви підключаєтеся безпосередньо від провайдера, то переконаєтеся в тому, що він використовує технологію Динамічний IP. Якщо підключення за технологією Статичний IP, то вам потрібно вручну задати адреси (виділив це на скріншоті вище). Якщо ж інша технологія з'єднання, то встановити таке з'єднання не вийде, знадобиться маршрутизатор.

Ще, дуже часто зустрічаю питання: для чого на телевізорі Samsung мережевий роз'єм, якщо немає Smart TV?

Він там для того, що б дивитися фільми, які розташовані на вашому комп'ютері, медіасервері і т. Д. За технологією DLNA, швидше за все, в характеристиках вашого телевізора є підтримка DLNA.

Думаю, ця стаття вам допомогла, і у вас все вийшло.