Прошивка роутера Xiaomi mini WiFi англійської прошивкою. Міняємо мову налаштувань

Прошивка роутера Xiaomi mini WiFi англійської прошивкою. Міняємо мову налаштувань

Xiaomi mini WiFi відмінний варіант домашнього роутера за дуже хорошу ціну. Але, є у нього невеликий мінус. Це панель управління на китайській мові. Хоча, як ми вже з'ясували, навіть на китайській мові, налаштувати цей маршрутизатор не складно. У нас на сайті є докладна інструкція, в якій я показував як налаштувати Xiaomi mini WiFi.

Справа в тому, що офіційною, російської прошивки для роутера Xiaomi mini немає, і швидше за все не буде. Але, є англійська прошивка. І є два способи, якими можна прошити ваш маршрутизатор Xiaomi, і після цієї процедури, панель управління доступна лише англійською мовою. Погодьтеся, це вже простіше ніж китайські ієрогліфи. Я вже все перевірив на своєму роутере, і зараз покажу як це зробити.

Невеликий рада. Якщо у вас вже роутер налаштований, і інтернет через нього працює, то ви можете зайти в панель управління наприклад з Яндекс браузера, і він вам переведе всі настройки з китайського на російську, або українську мову.

Переклад панелі управління Xiaomi mini WiFi з китайського на російську мову

Переклад там не кращий, але все зрозуміло.

Взагалі, для Xiaomi mini WiFi є і російські прошивки, але не офіційні, а будова. Наприклад, OpenWRT (PandoraBox), Padavan. Можливо, пізніше напишу як їх встановити. Але, процес установки там не зовсім простий.

Установка англійської версії прошивки на Xiaomi mini WiFi

Так, стаття у нас чисто по установці англійської версії. І там є два способи:

  1. Перший, це зміна регіону в налаштуваннях Wi-Fi на Європу, і оновлення прошивки. Але не вручну, а саме коли роутер сам її завантажує і встановлює. У мене чомусь не вийшло цим способом зробити.
  2. І другий спосіб, це завантаження англійської прошивки, і установка її на роутер Xiaomi mini. Правда, там остання версія прошивки 2.8.91, а на офіційному сайті є вже 2.12.3. Прошивку я скачував з форуму 4pda. Так і не зрозумів, де взяти нову версію англійської прошивки, адже на офіційному сайті її немає.

Перший спосіб: зміна регіону Wi-Fi і оновлення ПЗ

Зайдіть в налаштування свого маршрутизатора за адресою miwifi.com. Якщо не виходить, дивіться статтю як зайти в налаштування роутера Xiaomi. На сторінці авторизації вкажіть пароль від панелі управління. Якщо ви його встановлювали. В налаштуваннях переходимо в наступні пункти меню:

Зміна регіону WiFi мережі на Xiaomi mini WiFi

Прокручуємо сторінку до самого низу, і в випадаючому меню вибираємо останній пункт (це Європа).

Автоматична установка англійської прошивки на роутері Xiaomi mini

З'явиться повідомлення. Натисніть на синю кнопку (яка зліва). Роутер перезавантажиться.

Далі знову заходимо в налаштування, і відкриваємо такі розділи:

Увага! У вас налаштування будуть на китайському. У мене просто скріншот вже з англійської версії.

Автоматичне оновлення прошивки на Xiaomi mini WiFi

Трохи чекаємо, поки роутер визначить чи немає нової прошивки (важливо! Роутер повинен бути підключений до інтернету), і натискаємо на синю кнопку, яка повинна з'явиться. Чекаємо хвилин 5-8, поки буде завантажена і встановлена ​​прошивка. Якщо синя кнопка не з'явиться, або після поновлення настройки все рівно будуть на китайському, то використовуйте другий спосіб.

Ручне оновлення програмного забезпечення

Насамперед, потрібно завантажити файл прошивки. Сам файл, який я взяв з 4pda, можна завантажити за цим посиланням. Версія 2.8.91. Якщо ви знаєте де можна скачати нову версію англійської прошивки, напишіть будь ласка в коментарях.

Після того, як скачаєте архів, витягніть з нього сам файл прошивки з розширенням .bin.

Зайдіть в налаштування роутера, і зробіть все як показано на скріншоті нижче. У такій же послідовності.

Xiaomi mini WiFi: установка англійської прошивки

Якщо версія, яку ви будете встановлювати буде нижче ніж та, яка вже встановлена, то роутер запропонує вам скинути настройки до заводських. І після прошивки, потрібно буде заново його налаштувати. Якщо хочете скинути, то ставимо галочку, і натискаємо на синю кнопку. За ідеї, якщо галочку не ставити, то настройки скинуті не будуть.

Попередження про скидання налаштувань

А далі нам потрібно чекати.

Процес оновлення ПЗ на роутері Xiaomi mini

Причому, чекати потрібно реально 5-8 хвилин. Поки ваш пристрій знову не підключені до роутера (якщо ви по Wi-Fi оновлюєте). Сторінка з настройками повинна оновиться. Якщо настройки роутера були скинуті, то з'явиться меню, в якому вам запропонують задати пароль від Wi-Fi, змінити назву Wi-Fi мережі, і встановити пароль на захист панелі управління. Це налаштування можна буде змінити через панель управління, у відповідних розділах.

Ви побачите панель управління на англійській мові.

Xiaomi mini WiFi: настройки англійською мовою

Пишіть в коментарях, який спосіб знадобився вам, і вийшло змінити мову панелі управління. Там же можете залишати свої запитання.