Як прошити роутер TP-Link TL-WR940N і TP-Link TL-WR941ND

Як прошити роутер TP-Link TL-WR940N і TP-Link TL-WR941ND

Про прошивці маршрутизаторів TP-Link я написав уже не одну статтю. В основному, це інструкції для певних моделей маршрутизаторів. Ну і звичайно ж, як тільки з'явилася можливість, я вирішив написати інструкцію по прошивці роутера TP-Link TL-WR940N (TL-WR941ND). Про налаштування цих двох моделей я писав в цій статті. Модель дуже популярна, а це значить, що стаття з оновлення прошивки повинна стане в нагоді багатьом.

Процес оновлення програмного забезпечення на руотере TL-WR940N практично нічим не відрізняється від поновлення інших моделей TP-Link. Все так же, спочатку потрібно завантажити файл прошивки для певної моделі і апаратної версії, підключити маршрутизатор по кабелю, зайти в налаштування і оновити ПЗ. Якщо вас цікавить питання, чи потрібно оновлювати прошивку, то я вважаю що потрібно. Правда, багато хто займається цією процедурою лише тоді, коли з'являються якісь проблеми в роботі роутера.

У вас роутер TL-WR940N, або TL-WR941ND може бути як в білому корпусі, так і в чорному (починаючи з апаратної версії v3, і v6 у 941ND). У мене нова версія, в чорному корпусі. Різниці ніякої немає.

Завантаження прошивки для TP-Link TL-WR940N і TL-WR941ND

Щоб дізнатися, яку прошивку завантажувати, потрібно дізнатися апаратну версію маршрутизатора. Вона вказана знизу пристрою на наклейці. На моєму TL-WR940N, це виглядає ось так:

Апаратна версія роутера TP-Link TL-WR940N ver: 3.0

Як бачите, у мене Ver: 3.0. Запам'ятайте версію свого роутера, її потрібно буде вказати на сайті. Якщо у вас, наприклад, Ver: 2.3, то це означає, що у вас друга апаратна версія (Ver: 2).

Даю посилання на завантаження прошивки з офіційного сайту:

  • Для TL-WR940N - //www.tp-link.ua/ru/download/TL-WR940N.html#Firmware
  • Для TL-WR941ND - //www.tp-link.ua/ru/download/TL-WR941ND_V6.html#Firmware

Переходимо по посиланню (в залежності від того, яка у вас модель), і вибираємо апаратну версію свого роутера. Перейдіть на вкладку "Прошивка", або "Вбудоване".

Завантаження прошивки для TP-Link TL-WR940N

Прокручуємо сторінку, і викачуємо необхідну прошивку. Там буде вказана вся інформація щодо змін, датою виходу, мови панелі управління і т. Д. Зберігаємо архів з прошивкою на комп'ютер.

Прошивка TP-Link TL-WR940N V3

Відкрийте скачаний архів, і витягніть з нього файл прошивки. Він в форматі .bin.

26-09-2016-13-07-36

підключення роутера

Оновлювати ПО потрібно при підключенні до роутера з мережевого кабелю. За Wi-Fi прошивати небезпечно. Тому, беремо мережевий кабель, який йде в комплекті з роутером, і з його допомогою підключаємо роутер до комп'ютера, або ноутбука.

Підключення до TP-Link TL-WR940N по LAN кабелю

Все готово. Продовжуємо.

Оновлення прошивки TL-WR940N (TL-WR941ND) через панель управління

На комп'ютері відкриваємо браузер, і заходимо в налаштування роутера за адресою  tplinkwifi.net , 192.168.1.1 , або 192.168.0.1 . На даному маршрутизаторі поштова адреса був призначений для входу в настройки.

З'явиться сторінка авторизації. Вкажіть логін і пароль. Заводські admin і admin. Але, можливо ви їх міняли. Це не пароль від Wi-Fi, а саме від панелі управління маршрутизатором.

Вхід в панель управління TL-WR940N

Далі переходимо на вкладку "Системні інструменти" (System Tools) - "Оновлення вбудованого ПО" (Firmware Upgrade). Натискаємо на кнопку "Виберіть файл", відкриваємо файл прошивки і для початку поновлення натискаємо на кнопку "Оновити" (Upgrade).

Оновлення прошивки TP-Link TL-WR941ND

Розпочнеться процес оновлення ПЗ.

У процесі оновлення ні в якому разі не відключайте живлення маршрутизатора. Так само, не виймайте кабель живлення. А ще краще, взагалі нічого не чіпати.

Після завершення оновлення, сторінка з настройками повинна оновиться, і ви побачите панель управління. Можете продовжувати користуватися маршрутизатором.

Якщо у вас виникли проблеми з прошивкою TP-Link TL-WR941ND, то залишайте питання в коментарях.