Як через телефон підключити інтернет на телевізорі LG (на webOS) по Wi-Fi?

Як через телефон підключити інтернет на телевізорі LG (на webOS) по Wi-Fi?

Доброго вам дня. У меня вопрос ... у мене телевізор LG 43u640v він підтримує Smart TV і управління. Але хотілося щоб я переносив зображення і відео наприклад з ютуб. Але у мене проблема живу в селі. Мова про локалке немає ніякої. Зате маю телефон з мегабізлімітом. Підкажіть який пристрій потрібно придбати для реалізації моєї проблеми? Заздалегідь вдячний.

відповідь

Добрий день. Такого телевізора як ви написали вище (LG 43u640v) у компанії LG немає. Є модель LG 43UF640V. Думаю, у вас саме такий. Так, в цьому телевізорі є Smart TV на webOS і є вбудований Wi-Fi модуль. І це дуже добре в вашому випадку.

Значить вам потрібно підключити телевізор LG до інтернету через мобільний телефон. Ви не написали, який у вас телефон з безлімітним мобільним інтернетом, але підозрюю, що це смартфон на Android.

Так ось, щоб у вашому випадку підключити телевізор до інтернету і дивитися на ньому наприклад відео в YouTube, користуватися браузером і іншими додатками в Smart TV від LG, потрібно роздати мобільний інтернет по Wi-Fi зі свого смартфона, і підключити до цієї мережі (яку роздаватиме телефон) свій телевізор LG. Нічого додатково купувати не потрібно.

Порядок дій:

  1. В налаштуваннях смартфона запустите точку доступу Wi-Fi. Залежно від виробника, версії Android і т. Д., Ця функція може називатися інакше. Знаходиться вона в налаштування, там де Wi-Fi. Для прикладу, можете подивитися статтю як роздати інтернет зі смартфона Samsung (Android 7.0) по Wi-Fi. Після запуску точки доступу, телефон буде транслювати Wi-Fi мережу. Телефон буде як модем (роутер). Раджу поставити телефон на зарядку, так як він буде швидко сідає.
  2. Далі, в настройках телевізора, в розділі "Мережа" потрібно підключити телевізор до Wi-Fi мережі, яку роздає ваш телефон.

    Підключення телевізора LG Smart TV webOS до Wi-Fi через телефонПросто вибираємо свою мережу і вказуємо пароль. Він встановлений на телефоні, при запуску точки доступу.

  3. Телевізор під'єднується до Wi-Fi, і в меню Smart TV можна запускати додатки. Вони повинні отримають доступ до інтернету через телефон.

У мене немає такого телевізора на Smart TV webOS, тому більш детально пояснити не можу.

Можлива проблема:  багато мобільний оператори блокують роздачу мобільного інтернету таким шляхом. Тому, якщо ваш оператор так само блокує, то телевізор може до Wi-Fi підключиться, але інтернет працювати не буде.

Пробуйте. Можете написати про результати в коментарях нижче. Всього доброго!