Скидання налаштувань мережі в Windows 10

Скидання налаштувань мережі в Windows 10

Проблем з інтернетом в Windows 10 дуже багато. Що тільки не зустрінеш в коментарях до різних статей на нашому сайті. Я вже написав безліч інструкцій за рішенням різних проблем, з якими найчастіше стикаються користувачі Windows 10. І при виникненні практично кожної проблеми, або помилки, я б радив робити скидання налаштувань мережі. Ця процедура дуже частот виступає рішенням безлічі різних, а іноді навіть незрозумілих проблем.

У Windows 10 скинути мережеві настройки можна вже через параметри. Така можливість з'явилася після установки оновлення 1607. Раніше, скинути кеш DNS, настройки протоколу TCP / IP і т. Д. Можна було тільки через командний рядок, за допомогою спеціальних команд. В принципі, це можна зробити і зараз, виконавши необхідні команди, але можна зробити все набагато простіше, натиснувши на одну кнопку в настройках.

Сам скидання налаштувань мережі (Інтернету) повністю очистить всі мережеві настройки і перевстановить мережеві адаптери. Бездротовий адаптер (якщо він є), і мережеву карту. Простіше кажучи, після скидання мережевих налаштувань і перезавантаження, все що стосується мережі і підключення до інтернету буде очищено до заводських налаштувань. До того стану, який був відразу після установки Windows 10.

Даний спосіб може допомогти вирішити величезного кількість помилок. Серед яких: підключення обмежена, помилка «Не вдається підключитися до цієї мережі», коли не працює інтернет по Wi-Fi, або з'являється помилка «На цьому комп'ютері відсутні один або кілька мережних протоколів» в Windows 10. Тільки за умови, що проблема саме в вашому комп'ютері, а не у інтернет-провайдера, або в Wi-Fi роутер.

Більш того, скидання параметрів мережі може бути корисним при проблемах, з якими користувачі стикаються в процесі роздачі Wi-Fi в Windows 10. Цей спосіб я радив в статті пристрої не підключаються до точки доступу в Windows 10. Тільки там я показував як зробити скидання параметрів TCP / IP через командний рядок.

Важливий момент! Як я вже писав вище, дана процедура повністю видалити всі параметри підключення до інтернету і налаштування мережі. Якщо у вас налаштоване якесь підключення до інтернету, то вам знадобиться налаштувати його заново. Якщо самі не зможете, то дивіться статтю: як налаштувати інтернет в Windows 10. У будь-якому випадку, потрібно бути готовим до того, що після скидання проблема залишиться, або навіть буде ще гірше.

Як скинути настройки інтернету і параметри мережі в Windows 10?

Тут все дуже просто. Відкриваємо "Пуск", і переходимо в "Параметри".

Скидання налаштувань інтернету через параметри в Windows 10

Переходимо в розділ "Мережа та Інтернет".

Мережа та Інтернет в Windows 10

На вкладці "Стан" натискаємо на "Скидання мережі".

Скидання мережі, DNS, налаштувань TCP / IP в Windows 10

Натисніть на кнопку "Поскидає зараз".

Windows 10: скидання параметрів мережі

Підтверджуємо скидання натиснувши "Так".

Підтвердження видалення параметрів мережі

Комп'ютер перезавантажиться.

Всі настройки мережі будуть скинуті до заводських. Якщо у вас були проблеми з підключенням до Wi-Fi мережі, то пробуйте підключиться заново. Якщо інтернет підключений безпосередньо до комп'ютера, і необхідно встановити підключення (PPPoE), то створіть його. Або пробуйте запустити точку доступу, якщо у вас були проблеми саме з цим.