Чому Wi-Fi без доступу до інтернету, або обмежена?

Чому Wi-Fi без доступу до інтернету, або обмежена?

Ми знову повертаємося до проблеми, коли підключення до Wi-Fi мережі є, але інтернет не працює. Тобто, Wi-Fi без доступу до інтернету. Саме такий статус підключення можна побачити на комп'ютері з Windows 7. І напис "обмежена" в Windows 8, і Windows 10. Проблема одна і та ж, та й рішення практично однакові. Це напевно найпопулярніша проблема, з якою стикаються всі, хто користується підключенням до інтернету через Wi-Fi роутер.

Суть проблеми: після підключення ноутбука, комп'ютера, смартфона, планшета, телевізора, або іншого пристрою до своєї Wi-Fi мережі не працює інтернет. На комп'ютері з'являється жовтий знак оклику, біля значка Wi-Fi мережі і напис "Без доступу до інтернету" , або "Обмежено" . На мобільних пристроях, просто не працює інтернет, сайти неї відкриваються і т. Д.

Wi-Fi без доступу до інтернету

Виходить, що підключення до Wi-Fi є, але інтернет не працює. У Windows 10 ця проблема виглядає точно так же. Ще один момент: якщо мережа не ваша, наприклад, відкритий Wi-Fi вашого сусіда, в кафе, магазині і т. Д., І після підключення немає доступу до інтернету, то в таких випадках, навряд чи вийде щось зробити. Швидше за все, якесь обмеження в мережі, до якої ви підключилися. Або, ваш добрий сусід просто не сплатив інтернет.

Важливо! Якщо у вас інтернет по Wi-Fi без доступу до інтернету в процесі настройки роутера, то читайте цю інструкцію: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/pri-nastrojke-routera-pishet-bez-dostupa-k- internetu-ili-ogranicheno-i-net-soedineniya-s-internetom / Там я докладно писав на які налаштування роутера варто звернути увагу, і як налаштувати роздачу інтернету по Wi-Fi мережі. Як правило, всі настройки зводяться до одного: правильно налаштувати роутер на роботу з інтернет-провайдером.

Важливо! Якщо у вас мобільний пристрій, планшет, або смартфон (Android, iOS і т. Д.) Підключаються до Wi-Fi але інтернет не працює, то дивіться цю інструкцію //help-wifi.com/android/pochemu-na-android- planshete-ili-smartfone-ne-rabotaet-internet-po-wi-fi /.

Дуже важливо розуміти один момент. Сама Wi-Fi мережу, це не обов'язково доступ до інтернету. Роутер може відмінно роздавати Wi-Fi і навіть не бути підключеним до інтернету. Наприклад, по Wi-Fi можна з'єднати кілька пристроїв в одну локальну мережу, без виходу в інтернет. Буде доступ до інтернету по Wi-Fi, чи ні, залежить тільки від одного: чи підключений інтернет до роутера, і чи правильно він налаштований. Я вже писав про це в статті: Роутер не роздає інтернет по Wi-Fi. Що робити?

Так, бувають випадки, коли від однієї і тієї ж мережі інтернет на телефоні наприклад працює, а на ноутбуці немає. В цьому випадку, швидше за все потрібно шукати проблему саме в налаштуваннях ноутбука.

Чому немає доступу до інтернету по Wi-Fi на ноутбуці?

На цю тему я вже написав багато статей (посилання на деякі я давав вище). Якщо у вас така проблема з'явилася на ноутбуці, або комп'ютері (з wi-fi приймачем), то уважно подивіться наступні статті (одну з них):

  • Без доступу до інтернету в Windows 7 при підключенні по Wi-Fi мережі
  • «Підключення обмежене» в Windows 10 по Wi-Fi і мережевого кабелю

Одна інструкція для Windows 7, а друга для Windows 10. Статті великі, не бачу сенсу знову повторювати вже написане, та й це вже була б не стаття, а суцільна каша. А так, все по поличках. Якщо ви підключили свій ноутбук до Wi-Fi, а там жовтий значок "без доступу до інтернету", то відкривайте одну з статтею вище (яка підходить для вашої операційної системи), і дотримуйтесь інструкцій.

Зіткнулися з такою проблемою при налаштуванні роутера, або на мобільному пристрої? Посилання на спеціальні статті з вирішенням цих проблем я так само давав на початку цієї сторінки.

Діліться своїми успіхами і порадами в коментарях!