Статус Wi-Fi мережі "Інтернет може бути недоступний" на Android

Статус Wi-Fi мережі «Інтернет може бути недоступний» на Android

На Android смартфонах і планшетах буває така проблема, коли після підключення до Wi-Fi мережі з'являється повідомлення з написом "Інтернет може бути недоступний. Підключіться до іншої мережі". Наскільки я розумію, таке повідомлення з'являється на мобільних пристроях від Samsung. Я перевіряв на Samsung Galaxy J5. Але моделі S7, S8, A5 і інші так само страждають від цієї проблеми.

Так само біля Wi-Fi мережі до якої ви підключилися з'являється помилка "Інтернет може бути недоступний", а біля значка Wi-Fi можна помітити маленький знак оклику. Виглядає це ось так:

Android:

Зрозуміло, інтернет по Wi-Fi не працює. Підключення до Wi-Fi є, а доступу до інтернету немає.

Така помилка може з'являтися на самих різних пристроях. Причому не тільки на Android, і не тільки на мобільних пристроях. Просто в залежності від виробника пристрою, операційної системи, версії і т. Д., Повідомлення може бути іншим. Тобто, просто змінюється формулювання. На комп'ютерах, наприклад, це "Без доступу до інтернету", або "Обмежено".

Може стане в нагоді: чому значок Wi-Fi на Android горить сірим замість синього

Зараз постараюся пояснити, чому так відбувається, і що можна зробити для вирішення цієї проблеми на Android пристроях. У тому числі на смартфонах від Samsung.

Чому на Android підключення до Wi-Fi без доступу до інтернету?

Я практично впевнений, що в даному випадку проблема на стороні точки доступу. Тут важливо розуміти, що підключення до Wi-Fi мережі не означає підключення до інтернету. Wi-Fi мережу може бути без доступу до інтернету. Коли, наприклад, роутер неправильно налаштований і не може підключиться до інтернету, коли у провайдера якісь проблеми, ви не сплатили інтернет і т. Д.

В даному випадку, це дуже просто перевірити. Підключіть до цієї Wi-Fi мережі інший пристрій і перевірте, чи працює на ньому інтернет. Так само можете підключити свій телефон, або планшет на якому з'являється помилка "Інтернет може бути недоступний" до іншої бездротової мережі. Через яку доступ до інтернету є і ви в цьому переконалися.

Швидше за все виявиться, що підключення немає ні на одному пристрої. А це означає, що потрібно вирішувати проблему з точкою доступу (маршрутизатором). Якщо мережа ваша, то можете подивитися другу частину статті що робити, якщо роутер не роздає інтернет. Але спочатку просто перезавантажте свій маршрутизатор.

Якщо ж виявиться, що проблема тільки на одному Android пристрої, і з різними мережами , то спробуйте застосувати наступні рішення:

  • Як завжди, спочатку перезавантажуємо мобільний пристрій і маршрутизатор.
  • Пробуємо "Забути мережу" і підключиться заново.

    рішення помилки Чесно кажучи, це навряд чи допоможе, але спробувати можна.

  • Пробуємо зробити скидання параметрів мережі на Android.

    Скидання мережі на Android при проблемах з інтернетомПісля цього так само знадобиться заново підключиться до бездротової мережі.

  • Дивимося інші рішення в статті чому на Android планшеті, або смартфоні не працює інтернет по Wi-Fi. Там я писав про різні настройках як на телефоні, так і на маршрутизаторі.

Якщо ви знаєте якісь інші рішення, то можете написати про них в коментарях. А я з радістю додам нову інформацію до статті. Всього доброго!