Як поміняти пароль на Wi-Fi роутер Tp-link TL-WR841N?

Як поміняти пароль на Wi-Fi роутер Tp-link TL-WR841N?

У цій невеликій інструкції розглянемо процес зміни пароля на Wi-Fi роутер Tp-link TL-WR841N. Міняти будемо пароль Wi-Fi мережі. Тобто, той пароль, який потрібно вказувати для підключення до вашої бездротової мережі.

Вирішив підготувати окрему статтю саме для Tp-link TL-WR841N. Так як роутер цей дуже популярний, і багатьом, думаю, ця стаття стане в нагоді.

Tp-link TL-WR841N: зміна пароля Wi-Fi мережі

Що стосується зміни пароля на Wi-Fi мережу, то нічого складного в цьому немає. Якщо вам навіть майстер налаштує роутер і поставить пароль, то швидше за все, вам його доведеться змінити. Причини бувають різні: хтось підключиться до вашої мережі, без вашого відома, або ви наприклад дасте пароль до Wi-Fi свого сусіда, і потім передумаєте. У будь-яких випадках, просто міняємо пароль на Wi-Fi роутер Tp-link TL-WR841N і вже ніхто не зможе підключиться до вашої Wi-Fi мережі.

Якщо ж ви самі забули свій пароль, то можете спробувати його згадати. Я вже писав, як подивитися пароль в налаштуваннях роутера Tp-Link.

Tp-link TL-WR841N: зміна пароля на Wi-Fi мережу

Насамперед, потрібно зайти в налаштування нашого Tp-link TL-WR841N. Підключіться до роутера, по Wi-Fi, або по кабелю. Відкрийте браузер, і перейдіть за адресою 192.168.1.1 .

Вкажіть пароль та ім'я користувача. Якщо ви не змінювали їх, то це admin і admin.

Вхід в налаштування Tp-link TL-WR841N

Якщо все зробите правильно, то з'явиться сторінка з настройками роутера. В налаштуваннях перейдіть на вкладку  Wireless - Wireless Security . Виділіть пункт  WPA / WPA2 - Personal (Recommended) і в поле  PSK Password вкажіть пароль, який буде використовуватися для підключення до вашої Wi-Fi мережі. Пароль потрібно вказувати мінімум з 8 символів.

В меню Version і  Encryption залишаємо  Automatic . Для збереження натискаємо кнопку Save .

Зміна пароля Wi-Fi мережі на Tp-link TL-WR841N

Після збереження, потрібно перезавантажити роутер. Всі пристрої, які були підключені до роутера Tp-link TL-WR841N по Wi-Fi, вже автоматично НЕ підключаться до мережі. Більш докладно про захист Wi-Fi я писав в цій статті: //help-wifi.com/nastrojka-zashhity-wi-fi-setej/kak-zashhitit-set-wi-fi-parolem/.

Потрібно зробити це вручну, вказавши новий пароль, який ми тільки що встановили. Якщо на комп'ютері виникнуть проблеми з підключенням до мережі після зміни пароля, наприклад з'явиться помилка "Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі", то потрібно видалити підключення до вашої Wi-Fi мережі, і підключиться заново вказавши новий пароль. Дивіться інструкцію з видалення Wi-Fi мережі в Windows 7. А в Windows 10 потрібно "забути мережу".