Чи не заходить в налаштування роутера D-Link (на 192.168.0.1). На прикладі D-Link Dir 300

Чи не заходить в налаштування роутера D-Link (не відкривається 192.168.0.1)

Чесно зізнаюся, не люблю писати інструкції по роутера D-Link. У них купа версій однієї моделі маршрутизатора, так ще й багато різних (на вигляд) версій прошивок. Дуже складно готувати інструкції, які підходили б для різних роутерів цього виробника. Але, нічого не поробиш, роутери D-Link популярні, особливо такі моделі як: D-Link Dir 300, Dir 320, D-Link Dir 615 і т. Д. Та й проблем з ними не менше, ніж з маршрутизаторами інших виробників.

У цій статті ми спробуємо розібратися, чому іноді ми не можемо зайти в налаштування роутера D-Link, того ж D-Link Dir 300. Розглянемо ми вирішення проблеми, коли настройки не відкриваються при спробі перейти за адресою 192.168.0.1. Просто бувають ще випадки, коли від мене вимагається авторизації, але не підходить пароль admin. Як правило, в таких випадках досить зробити скидання налаштувань (нижче дам посилання на інструкцію).

Чи не заходить на роутер D-Link (192.168.0.1)

Значить, розглянемо ми випадок, коли після підключення до роутера D-Link ми набираємо в браузері IP-адреса роутера  192.168.0.1 і з'являється помилка що неможливо відкрити сторінку, сторінка недоступна, постійне завантаження і т. Д. Підсумок один - налаштування нашого роутера НЕ відкриваються. Сторінка із запитом імені користувача і пароля не виникає.

Чому не виходить увійти в налаштування D-Link?

Зараз ми розглянемо найпопулярніші причини, і їх рішення. Відразу хочу сказати, що якщо жоден рада не допоможе, і в налаштування ви так і не зможете потрапити, то не виключено, що роутер просто зламався. Я маю введу саме проблему в залозі. Зверніть увагу як працюють індикатори на роутері. Якщо горить тільки індикатор живлення, то з роутером точно не все в порядку.

1 Для початку, перезавантажте роутер, і спробуйте відкрити настройки свого D-Link по цій інструкції. Так само, подивіться знизу самого роутера на наклейці, який IP адреса для входу в настройки. Якщо я не помиляюся, то у D-Link на всіх моделях панель управління повинна відкриватися на 192.168.0.1.

Обов'язково зробіть скидання налаштувань за цією інструкцією. Ось ще окрема інструкція з відновлення заводських налаштувань на D-Link Dir 300.

2 Перевірте підключення. Якщо ви підключаєтеся до роутера по Wi-Fi, то статус підключення на комп'ютері повинен бути таким (біля іконки підключення може бути жовтий знак оклику, це нормально):

Немає доступу до налаштування D-Link по Wi-Fi

Якщо ви підключені до маршрутизатора по кабелю, то перевірте підключення кабелю. На роутере, мережевий кабель повинен бути підключений в LAN роз'єм, а на комп'ютері, або ноутбуці в роз'єм мережевої карти. Ось ще докладна інструкція: Як підключити роутер D-link? На прикладі D-link DIR-615. Статус з'єднання повинен бути таким:

Статус з'єднання з роутером по LAN

Так само, обов'язково перевірте настройки отримання IP адреси для вашого з'єднання. Повинно бути виставлено автоматичне отримання IP і DNS . Більш докладно про це я писав тут. Дивіться після заголовка "Перевіряємо налаштування отримання IP-адреси, якщо не заходить в налаштування роутера".

3 Якщо зайти в налаштування D-Link у вас так і не вийшло, то спробуйте відкрити їх з іншого браузера, або з іншого комп'ютера, якщо є така можливість. Так само, можна спробувати зайти в налаштування з мобільного пристрою, підключившись до роутера по Wi-Fi.