Скидання пароля і налаштувань на роутері D-Link DIR-300

Скидання пароля і налаштувань на роутері D-Link DIR-300

Вітання! Зараз я покажу, і розповім як можна зробити скидання налаштувань і пароля на роутері D-Link DIR-300. Не дорога, і дуже популярна модель роутера, по якій дуже часто задають питання. У нас на сайті вже є інструкція по скиданню налаштувань на роутері D-Link, але я вирішив підготувати окремий матеріал саме по моделі D-Link DIR-300.

Дуже часто буває ситуація, коли не виходить зайти в налаштування роутера DIR-300, просто не підходить пароль. Сторінка авторизації оновлюється і все. Ми відкриваємо налаштування на 192.168.0.1, з'являється запит логіна і пароля, вказуємо admin, і нічого не відбувається . Справа в тому, що ви, або той хто налаштовував роутер, змінив сам пароль, і тепер він не підходить. Потрібно зробити скидання пароля на своєму D-Link DIR-300, і тоді швидше за все підійде стандартний пароль - admin. А якщо у вас навіть не відкривається сторінка із запитом логіна і пароля, то шукайте вирішення цієї проблеми в статті: що робити, якщо не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1?

Ну і скидання налаштувань може стане в нагоді в іншій ситуації. Наприклад, Ви щось неправильно налаштували, і хочете почати налаштування заново. Або, коли D-Link DIR-300 почне глючити, працювати не так як потрібно, або перестане роздавати Wi-Fi, то так само можна просто скинути настройки до заводських і налаштувати його заново.

Так як є дуже багато варіантів моделі DIR-300, то ця інструкція підійде для всіх. І навіть для D-Link DIR-320. Очистити налаштування можна двома способами:

  • За допомогою спеціальної кнопки RESET, яка є на корпусі роутера D-Link DIR-300.
  • І через настройки. Але, цей спосіб я не буду описувати, в цьому немає сенсу. Так як настройки у вас швидше за все не відкриваються.

Інструкція по скиданню пароля (налаштувань) на DIR-300 за допомогою кнопки

Роутер потрібно включити. Знайдіть на корпусі свого роутера кнопку RESET . Швидше за все, вона втоплена в корпус. Візьміть щось гостре, і натисніть на кнопку RESET. Потрібно натиснути і потримати 10-15 секунд . Роутер буде перезавантажений, а настройки і пароль будуть відновлені до заводських.

Скидання пароля на роутері D-Link DIR-300

Кнопка RESET для скидання налаштувань на DIR-300

Після цих дій, для входу в настройки буде використовуватися стандартний пароль admin. Або тільки ім'я користувача admin, а поле "Пароль" залишаємо незаповнення . Ще помітив, що є багато випадків, коли не виходить скинути настройки. Після натискання на кнопку RESET нічого не відбувається. Думаю, що якщо скидання налаштувань не виходить зробити, то проблема швидше за все в самому залозі. А ви з такою проблемою не стикалися? Як вирішили?