Вхід в особистий кабінет роутера TP-Link

Вхід в особистий кабінет роутера TP-Link

У цій статті я покажу, як виконати вхід в особистий кабінет TP-Link для настройки роутера, щоб поміняти пароль (заводський admin, або до Wi-Fi мережі), ім'я мережі і т. Д. За такою інструкції, ви зможете отримати доступ до налаштувань будь-якого роутера (будь-якої моделі) цього виробника. Не знаю чому, але багато хто чомусь називають веб-інтерфейс (сторінку з настройками) роутера особистим кабінетом. Напевно просто звикли, що особистий кабінет є у інтернет-провайдера, операторів і т. Д. Це не зовсім правильно, але по суті, це нічого не змінює. У нас завдання отримати доступ до налаштувань маршрутизатора TP-Link, і зараз ми це зробимо!

Головне - правильно підключити пристрій (з якого будемо виконувати вхід в особистий кабінет) до роутера. Підключитися можна двома способами: по кабелю (з ПК, ноутбука), або по Wi-Fi (з комп'ютера, телефону, планшета).

Важливо! Ваше пристрій має бути підключений тільки до роутера TP-Link! Тільки одне активне підключення.
 1. Або по кабелю (LAN):

  Підключення до TP-Link для входу в особистий кабінет

 2. Або по Wi-Fi з будь-якого пристрою, на якому є така можливість.

  Установка з'єднання з роутером TP-LinkЯкщо на вашому роутере вже змінено ім'я мережі і пароль, то підключаєтеся до своєї мережі і зі своїм паролем. Якщо роутер новий (на заводських настройках), то після включення він відразу почне транслювати бездротову мережу з ім'ям, яке зазначено на наклейці знизу (SSID). Там же буде вказаний заводський пароль для підключення до цієї мережі. Якщо ви не знаєте, як підключити свій пристрій до Wi-Fi - пошукайте інструкції на нашому сайті через пошук по сайту.

Після підключення до роутера, можливо, буде статус "Без доступу до інтернету". Це нормально! Щоб зайти в особистий кабінет роутера, доступ до інтернету не потрібен!

Відкриваємо особистий кабінет (веб-інтерфейс) TP-Link

 1. Потрібно дізнатися адресу особистого кабінету роутера TP-Link. На всіх нових моделях використовується адреса //tplinkwifi.net . Плюс так само працює IP-адреса //192.168.0.1 . Раніше використовувався тільки IP-адресу //192.168.1.1 . Заводський адреса сторінки з настройками ви можете подивитися на наклейці, яка є на днище маршрутизатора.

  Заводський адреса особистого кабінету Tp-LinkКрім адресf (Default Access) там так само вказаний заводський логін і пароль (admin і admin), заводське ім'я Wi-Fi мережі (SSID) і пароль до неї (Wireless Password).

 2. На пристрої, який підключено до роутера потрібно запустити браузер і перейти за адресою, яка вказана на роутері. Важливо! Щоб потрапити в особистий кабінет роутера, а не на сторінку пошукової системи, адреса потрібно вводити саме в адресному рядку!

  Де в браузері вводити адресу роутера TP-Link

 3. Якщо все зробили правильно, то роутер попросить або ввести ім'я користувача і пароль для авторизації в особистому кабінеті (або тільки пароль, на нових моделях). На роутерах TP-Link заводське ім'я користувача завжди - admin , і пароль - admin . Якщо ви їх вже міняли - вводите свої дані. Якщо не пам'ятаєте їх - доведеться робити скидання налаштувань.

  Вхід в особистий кабінет роутера через admin і adminАбо ж встановити (змінити) пароль адміністратора. Якщо роутер новий, ще не налаштовувався.

  Зміна пароля в особистому кабінеті роутера TP-Link

 4. Після введення даних для авторизації, або зміни пароля відкриється особистий кабінет роутера з усіма параметрами. На нових моделях роутерів від TP-Link він виглядає ось так:

  Особистий кабінет роутера TP-LinkНа старіших і бюджетних моделях він має такий вигляд:

  Зовнішній вигляд старого веб-інтерфейсу TP-LinkБуває ще точно такий же веб-інтерфейс (по розташуванню елементів), але в блакитних тонах.

Далі ви можете змінювати налаштування свого маршрутизатора TP-Link. У нас на сайті є багато інструкцій для цих пристроїв. Ви можете знайти їх через пошук по сайту, або в розділі TP-Link.

додаткова інформація

Нижче я залишу посилання на інші інструкції, які можуть вам стати в нагоді. Наприклад, коли згідно з інструкцією вище, так і не вдалося відкрити особистий кабінет з настройками TP-Link. Чи не заходить в веб-інтерфейс маршрутизатора.

 • Чи не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1
 • Чому не заходить на tplinkwifi.net? Чи не відкривається сторінка з настройками роутера TP-Link
 • Як зайти в налаштування роутера TP-Link?
 • tplinkwifi.net - вхід в настройки маршрутизатора
 • 192.168.0.1 - вхід в роутер, або модем. admin і admin
 • 192.168.1.1 - вхід в систему роутера, логін і пароль admin

На цьому все! З радістю відповім на всі ваші запитання в коментарях. Пишіть!