Як підключитися до Wi-Fi в Windows 10?

Як підключитися до Wi-Fi в Windows 10?

Останнім часом все тільки і пишуть про Windows 10. Хтось критикує, кому-то система дуже сподобалася, все оновлюються, тестують і все таке. Я теж намагаюся бути в "Тренд" :), тому поставив десятку поряд з уже встановленою Winodws 7, і трохи покористувався. Ну звичайно ж перевірив як працює Wi-Fi, і як взагалі організовано управління мережами. Навіть у порівнянні з Winodws 7 практично нічого не змінилося, просто є як-би ще одні налаштування, які заточені для сенсорних екранів.

Трохи змінилася панелька підключення до Wi-Fi мереж, тепер є можливість включити, або вимкнути Wi-Fi буквально в два кліка. Головне, що мені сподобалося, так це автоматична установка всіх драйверів, в тому числі на мережеву карту і Wi-Fi приймач. На мій ноутбук, модель на зразок 2013 року, всі драйвера були встановлені автоматично. Не знаю правда, як буде на інших комп'ютерах, але це дуже круто, адже на тій же Winodws 7, завжди виникало безліч проблем з підключенням до Wi-Fi, саме через драйверів. Єдино, що я так і не знайшов, це де подивитися пароль від Wi-Fi мережі в Windows 10. Спосіб, про який я писав в цій статті, не підходить. Там просто немає пункту "Управління бездротовими мережами". Трохи ще вивчу цю тему, і напишу про те, як згадати пароль на "десятці".

У цій статті я хочу показати вам, як підключиться до Wi-Fi на Windows 10. Покажу ще де знаходяться налаштування бездротової мережі.

Підключаємо ноутбук, або планшет на Windows 10 до Wi-Fi мережі

Все дуже просто, та ще й красиво. На панелі сповіщень (у правому, нижньому кутку), натисніть на кнопку в вигляді поділів мережі (антени Wi-Fi). Якщо у вас драйвер на Wi-Fi встановлено, але сам адаптер вимкнений, то значок буде з червоним хрестиком, а якщо є доступні для підключення мережі, то він буде із зірочкою.

Якщо ви не можете включити Wi-Fi, немає перемикача, і в настройках немає вкладки Wi-Fi, то дивіться статтю: як включити Wi-Fi в Windows 10, коли немає кнопки Wi-Fi і помилка «Не вдалося знайти бездротові пристрої на цьому комп'ютері ». У ній я писав про можливі причини і рішеннях. Швидше за все, просто не встановлений драйвер бездротового адаптера.

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли Wi-Fi на вашому ноутбуці не працює, то рішення можете подивитися в статті //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/ne-rabotaet-wi-fi-na-noutbuke- chto-delat /. Там я зібрав всі найпопулярніші і ефективні рішення.

Натисніть на цей значок, і якщо Wi-Fi вимкнений, то натисніть на відповідну кнопку, і включіть бездротової адаптер.

Включаємо Wi-Fi на Windows 10

Відразу після включення бездротового адаптера, зверху з'являтися доступні для підключення мережі. Натисніть на потрібну мережу, і натисніть на кнопку Підключитися . Ви можете прибрати галочку з пункту підключаться автоматично , якщо не хочете, щоб ваш пристрій саме встановлювало з'єднання з цією мережею.

Підключення до Wi-Fi на Windows 10

Якщо мережа захищена паролем, то потрібно буде його вказати.

Вказуємо пароль від бездротової мережі

Далі система запитає, чи хочете ви, що б ваш компьютр брав участь в домашній мережі. Його бачитимуть інші пристрої. Якщо ви підключаєтеся до своєї домашньої мережі, то рекомендую натиснути Так . Що б потім не виникло ніяких проблем з налаштуванням локальної мережі.

Налаштування локальної мережі на Windows 10

Все, ваш комп'ютер буде підключений до інтернету. Натиснувши на мережу, до якої ви підключені, можна легко відключиться від неї.

Відключення від мережі на Windows 10

Можете нарешті протестувати новий браузер -  Microsoft Edge . Цікавий до речі браузер, хотілося б побачити ваші відгуки про нього.

Як відкрити настройки Wi-Fi на Windows 10?

Натискаємо на значок з'єднання, і натискаємо на посилання Мережеві параметри .

Мережеві параметри

Відкриються налаштування " Мережа та інтернет ". Там і налаштування бездротової мережі.

Параметри мережі та інтернет

Можна так само відкрити звичну для нас панель управління мережами і загальним доступом. Просто натисніть на значок з'єднання правою кнопкою миші і виберіть Центр управління мережами і загальним доступом . А далі все так само як в Windows 7 і 8, управління адаптерами і т. Д.

Поки що не чув про якісь проблеми з Wi-Fi на Windows 10, помилки, збої і тому подібному. Ну, вже за традицією, найпопулярніша проблема - "без доступ до інтернету", точніше статус з'єднання "Обмежено", з жовтим трикутником біля значка мережі. Як правило, винен саме роутер. А точніше, неправильне налаштування. Якщо у вас з'явилася така помилка, то дивіться статтю: «Підключення обмежене» в Windows 10 по Wi-Fi і мережевого кабелю.

Буду вдячний за ваші коментарі по темі статті. Напишіть, як вам Windows 10, чи є якісь проблеми з виходом в інтернет через Wi-Fi, або про якісь нові фішки системи.