Прошивка TP-link TL-WR741ND і TP-link TL-WR740N

Прошивка TP-link TL-WR741ND і TP-link TL-WR740N

З'явився у мене роутер Tp-link TL-WR740N, написав інструкцію з налаштування, і вирішив підготувати інструкцію по його прошивці. Розглянемо оновлення програмного забезпечення на двох маршрутизаторах: Tp-link TL-WR740N, і Tp-link TL-WR741ND. Так як ці моделі практично однакові, і сам процес прошивки там нічим не відрізняється. У нас на сайті вже є загальна інструкція по оновленню ПЗ на роутерах Tp-Link. Але так як це дуже популярні моделі, то вирішив все детально розглянути саме на їх прикладі.

Зараз я покажу як правильно підібрати, і скачати прошивку з сайту Tp-Link, і як залити її в маршрутизатор. Оновлювати прошивку роутера звичайно ж потрібно. Покращення, більш стабільна робота, і все таке. Чого Tp-link TL-WR741ND якраз іноді не вистачає. Писав про це тут. Але, роутери ці не просто так стали такими популярними. Вони повністю відповідають своїй ціні, і відмінно справляються з безліччю завдань.

Після оновлення програмного забезпечення, налаштування на роутері були скинуті до заводських. У мене пароль на Wi-Fi мережу змінився на стандартний. Це означає, що швидше за все роутер доведеться налаштовувати повторно. Ось інструкція по налаштуванню Tp-link TL-WR740N, і окрема стаття з налаштування моделі Tp-link TL-WR741ND.

Пошук і завантаження прошивки для Tp-link TL-WR740N і TL-WR741ND

Тут все дуже просто. Переходимо по посиланню //www.tp-link.ua/ru/download-center.html, і в списку вибираємо модель свого роутера. Я вибрав  TL-WR740N , так як у мене саме ця модель.

завантаження прошивки для TL-WR740N

Далі нам потрібно дізнатися апаратну версію нашого роутера. Для цього, просто подивіться на наклейку знизу роутера. Там буде вказана версія.

Дуже важливо, що б прошивка яку ви скачаєте була для моделі вашого маршрутизатора, і для вашої апаратної версії. В іншому випадку, роутер може вийти з ладу.

Апаратна версія роутера Tp-link TL-WR740N

У мене Ver: 5.1. Це означає, що на сайті мені потрібно вибрати V5 , і перейти на вкладку Прошивка .

Викачуємо файл прошивки для Tp-link TL-WR741ND

Далі трохи прокручуємо сторінку, і бачимо список прошивок. Там вказана мова, версія, дата виходу, і опис нових функцій. Якщо ви не знаєте яка прошивка встановлена ​​на вашому руотере, то можете зайти в його налаштування. Версія буде вказана прямо на головній сторінці. Якщо на сайті є новіша версія, то що б завантажити її натисніть на лінк. Збережіть файл на комп'ютер.

Завантаження файлу з новим ПО

Відкрийте скачаний архів, і витягніть їх нього файл прошивки.

Файл прошивки роутера в .bin форматі

Файл підготували, йдемо далі.

Оновлюємо програмне забезпечення роутеара Tp-link TL-WR740N

Прошивати роутер рекомендується тільки при підключенню з мережевого кабелю. Wi-Fi на момент прошивки потрібно взагалі відключити.

Підключіться до свого Tp-Link з мережевого кабелю.

Підключення до Tp-link TL-WR740N по кабелю

Після підключення нам потрібно зайти в налаштування. Відкрийте браузер і перейдіть за адресою 192.168.0.1 , або //tplinkwifi.net . З'явиться запит логіна і пароля. Якщо ви їх не змінювали, то за замовчуванням admin і admin . Якщо не виходить, то дивіться цю детальну інструкцію.

Важливо! Під час прошивки не відключайте живлення роутера. А ще краще, взагалі нічого не чіпати. Якщо в процесі оновлення щось піде не так, роутер може перетвориться в цегла.

В налаштуваннях перейдіть на вкладку Системні інструменти (System Tools) - Оновлення вбудованого ПЗ (Firmware Upgrade). Натисніть на кнопку Виберіть файл , виберіть файл прошивки на комп'ютері, і натисніть на кнопку Оновити .

Прошивка Tp-link TL-WR741ND

З'явиться повідомлення, натисніть Ok , і почнеться процес оновлення.

Процес оновлення програмного забезпечення

Далі роутер перезавантажиться, і відкриється сторінка входу в панель управління. На цьому все.