Як зайти в налаштування роутера Tenda?

Як зайти в налаштування роутера Tenda? На адресу tendawifi.com

У виробника роутерів Tenda є багато цікавих, недорогих моделей, які швидко знайшли своїх споживачів, і стали полярними. Нещодавно я писав про один такий роутере, це Tenda N3. У цій статті я хочу детально написати про те, як зайти в налаштування роутера Tenda. Це буде інструкція для всіх моделей цього виробника, так як там практично все однаково. Трохи інформації по входу в панель управління є в статті по налаштуванню маршрутизатора Tenda N3. Але вирішив докладно про все написати в окремій статті.

Що б задати якісь нові параметри, налаштувати маршрутизатор після покупки, змінити пароль, заблокувати пристрій і т. Д., Вам потрібно буде зайти в налаштування вашого роутера Tenda. Що собою являють ці налаштування? Це звичайна сторінка, яка відкривається в браузері за IP-адресою роутера. Чесно кажучи, сама панель управління на Tenda N3 виглядає дуже нудно, явно застаріла і немає російської мови. Не знаю, може в нових версіях прошивки щось змінилося (або зміниться), але для Tenda N3 нової прошивки я так і не знайшов. Це вже тема для іншої статті. Так, панель управління виглядає не дуже, особливо, в порівнянні з конкурентами. Але, як виявилося, там все дуже просто і продумано, а це для роутера головне.

Вам потрібно пристрій, з якого будете заходити в налаштування. Найкраще підійде звичайно ж комп'ютер, або ноутбук, що б підключиться до роутера з мережевого кабелю. Але, якщо таких пристроїв немає, то отримати доступ до налаштувань Tenda можна і з планшета, або телефону по Wi-Fi мережі.

Як увійти в панель управління на Tenda?

Перше, що потрібно зробити, це підключити пристрій, з якого будемо заходити в налаштування до свого роутера. Якщо у вас вже все підключено, то це можна пропустити. Комп'ютер / ноутбук, можна підключити по кабелю. Невеликий мережевий кабель йде в комплекті з маршрутизатором. Просто з'єднайте їм комп'ютер з роутером.

Підключаємося до роутера Tenda по кабелю для входу на 192.168.0.1

Якщо такої можливості немає, то можна підключиться по Wi-Fi. Якщо у вас новий роутер, ще не налаштований, то встановіть з'єднання з Wi-Fi мережі, яка з'явиться після включення роутера, і буде мати стандартну назву "Tenda_6 цифр". Мережа буде без пароля, тому труднощів з підключенням виникнути не повинно. Якщо що, дивіться статтю по підключенню ноутбука до Wi-Fi.

Підключення до Wi-Fi мережі роутера Tenda

Якщо все підключено, то можна продовжувати.

Заходимо в панель управління роутера Tenda на 192.168.0.1 або tendawifi.com

Тут все просто. Адреса для входу в настройки вказано знизу самого пристрою. Зазвичай використовується адреса  192.168.0.1 .

192.168.0.1 - ip-адреса для входу в настройки на Тенда

Або tendawifi.com .

tendawifi.com

Відкриваємо будь-який браузер, і в адресному рядку пишемо (або копіюємо) IP-адреса  192.168.0.1 (ту адресу, яка вказана на роутері) Переходимо по ньому.

Заходимо в настройки роутера Tenda

Якщо роутер новий, ви його ще не налаштовували, і не змінювали стандартний пароль для входу в настройки, то швидше за все відразу відкриється панель управління. Ви можете продовжувати налаштування свого маршрутизатора.

Але, може з'явиться запит пароля для доступу до налаштувань. За замовчуванням, просто залиште поле "Password" порожнім і натисніть Ok . Логін начебто не потрібно вказувати, але за замовчуванням він - admin .

Вказуємо пароль для доступу до панелі управління

Якщо ваш пароль (або пусте поле) не підходить, поле "Password" просто очищається і все, в настройки Tenda не входить, то швидше за все, що пароль змінений. Якщо ви його не знаєте, то потрібно робити скидання налаштувань роутера. Там є втоплена кнопка Reset , натисніть на неї ніж гострим і потримайте 10 секунд.

Стандартні дані для доступу до панелі управління:

  • IP-адреса - 192.168.0.1
  • Пароль - залишаємо незаповненим
  • Логін - admin

Ось власне і все. Якщо у вас щось не виходить, настройки не відкриваються, немає доступу до сторінки на 192.168.0.1 і т. Д., То подивіться цю статтю, в якій я зібрав всі можливі причини і їх рішення з цього питання.