Як прошити роутер Tp-link TL-WR841N (TL-WR841ND)?

Як прошити роутер Tp-link TL-WR841N (TL-WR841ND)?

Вітання! Будемо зараз прошивати роутер Tp-link TL-WR841N. Ця інструкція підійде і для моделі TL-WR841ND. У нас на сайті вже є інструкція по прошивці роутерів компанії Tp-link. Там я розповідав як дізнатися апаратну версію роутера, скачати прошивку, і власне прошити роутер. Це така загальна стаття, і я подумав, що треба було б підготувати окрему статтю по прошивці роутера Tp-link TL-WR841N.

Це дуже популярна модель, можна сказати народна :) Тому, стаття я думаю багатьом стане в нагоді. До речі, про налаштування цього маршрутизатора я писав в окремій інструкції, можете почитати тут. Що стосується прошивки Tp-link TL-WR841N то там так само все просто:

  • Для початку дізнаємося апаратну версію роутера
  • Завантажити з офіційного сайту прошивку для нашої моделі (TL-WR841N, або TL-WR841ND) і апаратної версії.
  • Підключимося до роутера по кабелю і оновимо прошивку.

Все це займе кілька хвилин. А оновлення програмного забезпечення може значно поліпшити роботу вашого маршрутизатора. У нові оновлення, виробник завжди щось покращує, додає, і допрацьовує. Тому, після оновлення прошивки, ваш Tp-link TL-WR841N може заробити ще краще і стабільніше.

Прошивка російською мовою для TL-WR841ND

Для цієї моделі багато хто шукає і запитують про прошивці російською мовою. Думаю, що потрібно відповісти на це питання. Нижче, я буду показувати як завантажити прошивку з офіційного сайту Tp-Link. Так ось, для кожної апаратної версії роутера, на сайті відображається по кілька версій прошивок. Так, там є версії російською мовою. На момент написання статті, російська прошивка для Tp-link TL-WR841ND є тільки для V9, і V8 (не найновіша). На сайті вказано якою мовою прошивка.

Прошивка російською мовою для Tp-link TL-WR841N

Погоджуся, що налаштовувати роутер набагато простіше, коли панель управлінні російською мовою. Але і на англійському там немає нічого помилкового. Тим більше, що практично всі інструкції по налаштуванню цього роутера написані на прикладі англійської версії веб-інтерфейсу.

Оновлення прошивки на Tp-link TL-WR841N

1 Не важливо, у вас TL-WR841N, або ND, насамперед, потрібно дізнатися апаратну версію нашого роутера . Найпростіший спосіб, це подивитися на наклейці знизу самого роутера. Там буде вказана апаратна версія. Для прикладу, на моєму роутере апаратна версія 7.2. Знизу, на наклейці написано Ver 7.2 .

Апаратна версія роутера Tp-link TL-WR841N

У мене стара модель, зараз вже є 11 апаратна версія. Все, ми знаємо версію нашого пристрою. Ця інформація нам стане в нагоді при завантаженні пошивки. Так як прошивку обов'язково потрібно завантажувати для нашої версії.

2 Далі, нам потрібно завантажити файл з прошивкою. Завантажувати цей файл ми будемо з офіційного сайту компанії Tp-link. Дуже важливо, скачати прошивку саме для нашого роутера, і апаратної версії.

Якщо у вас модель  TL-WR841N , то перейдіть за цим посиланням: //www.tp-linkru.com/download/TL-WR841N.html

Якщо у вас  TL-WR841ND , то переходимо за цим посиланням: //www.tp-linkru.com/download/TL-WR841ND.html

Далі, на сторінці нашої моделі вибираємо апаратну версію нашого роутера, яку ми дізнавалися вище. У мене Ver 7.2, значить я вибираю V7.

Викачуємо прошивку для TL-WR841N

Вибрали, і прокручуємо сторінку вниз. Відриваємо вкладку Вбудоване ПЗ (або, прошивка).

Завантаження прошивки з сайту TP-Link

Викачуємо першу в списку прошивку. Вона найновіша. Зберігаємо архів з прошивкою на комп'ютер. Збережіть його наприклад на робочий стіл.

Файл з прошивкою для Tp-link TL-WR841N

Тепер, відкрийте скачаний архів, і витягніть з нього файл прошивки.

Витягуємо файл з прошивкою з архіву

Ось і все, у нас є потрібний файл. Залишилося тільки залити його в роутер.

3 Увага! На момент оновлення прошивки, підключіть свій комп'ютер (ноутбук) до Tp-link TL-WR841N з мережевого кабелю, який йде в комплекті з роутером. За Wi-Fi прошивати роутер можна.

Значить, підключаємося по кабелю, і заходимо в налаштування. Відкриваємо будь-який браузер, в адресному рядку набираємо адресу 192.168.1.1 і переходимо по ньому. З'явиться запит імені користувача і пароля (за замовчуванням admin і admin). Якщо не вийде зайти в налаштування, то дивіться цю статтю.

В налаштуваннях переходимо на вкладку  System Tools - Firmware Upgrade . Натискаємо на кнопку Виберіть файл , і вибираємо в провіднику файл прошивки, який ми завантажили.

Прошивка Tp-link TL-WR841N

Натискаємо на кнопку  Upgrade .

Оновлення програмного забезпечення TL-WR841ND

Чекаємо, поки закінчиться процес оновлення прошивки.

процес прошивки

Нічого не чіпаємо, і не відключаємо. Роутер сам перезавантажиться, і буде готовий до роботи.