Налаштування Wi-Fi роутера для провайдера Дом.ру

Налаштування Wi-Fi роутера для провайдера Дом.ру

Я написав уже багато окремих інструкцій з налаштування різних роутерів. Але в рамках однієї статті неможливо розповісти про те, як налаштувати якусь певну модель роутера для різних інтернет-провайдерів. Їх дуже багато. І навіть якщо роутери у багатьох однакові - провайдери різні. А якщо в настройках роутера й вказати, чи неправильно вказати параметри для підключення до провайдера, то інтернет через роутер працювати просто не буде. Це найпопулярніша проблема.

Тому, в цій інструкції я вирішив показати процес налаштування Wi-Fi роутера для Дом.ru. Це один з найпопулярніших інтернет-провайдерів в Росії. І він використовує не найпростіший тип підключення, через що у багатьох виникають проблеми з налаштуванням обладнання. Клієнти Дом.ги можуть використовувати таке обладнання:

  • Роутери від самого провайдера Дом.ру, які провайдер нерідко встановлює клієнтам в процесі підключення до інтернету. По суті це звичайні роутери D-Link, Sagemcom і TP-Link. Тільки з логотипом провайдера і фірмової прошивкою.
  • Інші Wi-Fi роутери, вибір яких зараз дуже великий. З провайдером Дом.ру може працювати будь-який роутер.

У будь-якому випадку, відмінність у налаштуванні полягає лише в розташуванні необхідних параметрів в веб-інтерфейсі певного пристрою. Спочатку я покажу, як налаштувати маршрутизатор з фірмовою прошивкою від Дом.ги, а потім покажу, як налаштувати деяких роутерів від популярних виробників.

Не важливо який у вас роутер. Головне завдання зайти в його налаштування і в параметрах підключення до інтернету вибрати тип підключення PPPoE. Потім ввести логін і пароль, які вам видав інтернет-провайдер. Ну і задати параметри Wi-Fi мережі.

Дуже часто виникають проблеми з входом в налаштування роутера. Тому, відразу залишаю посилання на статтю з рішеннями цієї проблеми: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki-routera-na-192-168-0- 1-ili-192-168-1-1 /. Можливо, вона вам не знадобиться. Але нехай буде про всяк випадок.

Налаштування роутера Дом.ру

Спочатку розглянемо настройку роутера з фірмовою прошивкою. Якщо у вас роутер з логотипом Дом.ру, то дотримуйтесь інструкції нижче.

Пристрій, з якого ми будемо виконувати настройку, має бути підключений до роутера по Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. Далі в браузері (рекомендую використовувати стандартний браузер) потрібно перейти по IP-адресою 192.168.0.1. Відкриється сторінка з настройками маршрутизатора. Якщо з'явиться запит логіна і пароля, то спробуйте ввести admin / admin.

У головному вікні потрібно перейти за посиланням "змінити налаштування".

Вхід в налаштування роутера Дом.ру

Відразу з'явиться ще одне вікно, в якому потрібно задати необхідні настройки.

Найважливіше - правильно прописати "Логін Дом.ги" і "Пароль". Цей логін і пароль видає інтернет-провайдер . Як правило, вони вказані в договорі про забезпечення інтернетом. Там же є можливість змінити режим роботи Wi-Fi мережі, канал і шифрування. Але ці настройки без необхідності краще не міняти. Натисніть на кнопку "Зберегти".

Налагодження підключення до Дом.ги на фірмовому роутере

Ви зберегли роутер повинен підключиться до інтернету. Статус з'єднання повинен бути "Підключено". На головній сторінці можна подивитися ім'я своєї Wi-Fi мережі (SSID) і пароль.

Ім'я Wi-Fi мережі і пароль на Дом.ги

Так як прошивка на цих пристроях фірмова - вона сильно урізана. Швидше за все це зроблено для того, щоб користувачам було простіше розібратися в найнеобхідніших налаштуваннях.

Далі мова піде про звичайні маршрутизаторах. Я маю введу ті пристрої, які клієнти купували самі. Вони без фірмової прошивки (яку можна побачити на скріншотах вище) і без логотипу провайдера.

Налаштування роутера TP-Link на Дом.ру

Кабель від Дом.ру підключаємо в WAN-порт маршрутизатора. Він може бути підписаний Internet. Далі підключаємося до роутера по Wi-Fi, або LAN. І за інструкцією як зайти в налаштування роутера TP-Link відкриваємо веб-інтерфейс нашого роутера. Адреса може бути як 192.168.0.1, так і 192.168.1.1.

Далі переходимо в розділ з настройками підключення до інтернету. Зазвичай це розділ "Мережа" - "WAN". У новому веб-інтерфейсі: "Додаткові налаштування" - "Мережа" - "Інтернет".

Вибираємо в меню тип підключення PPPoE і прописуємо логін і пароль від провайдера Дом.ру. Так само ставимо перемикач біля "Підключити автоматично". Можна натиснути на кнопку "Підключити". Якщо ви правильно задали всі параметри, то роутер підключиться до інтернету. Збережіть налаштування.

Налагодження підключення до Дом.ру на TP-Link

Якщо у вас нова сторінка з настройками:

Налаштування PPPoE Domru.ru на роутері TP-Link

Wi-Fi мережу можна налаштувати в розділі Wireless (Бездротовий режим). Можете подивитися на прикладі налаштування популярної моделі: TP-Link TL-WR841N.

Налагодження підключення до Дом.ги на роутері ASUS

Підключаємо до роутера інтернет, підключаємо наш пристрій і в браузері відкриваємо IP-адреса: 192.168.1.1.

Відразу переходимо в розділ "Інтернет" і міняємо тип підключення на PPPoE. Прописуємо ім'я користувача і пароль від Дом.ру. Зберігаємо налаштування кнопкою "Застосувати" внизу сторінки.

Налаштування Дом.ги на роутері ASUS

Налаштування Wi-Fi мережі і пароля в розділі "Бездротова мережа".

Налаштування бездротової мережі на роутері ASUS

Нічого складного!

Налаштування роутера D-Link для провайдера Domru

У настройки маршрутизаторів D-Link можна зайти за адресою 192.168.0.1. Ви завжди можете скористатися докладною інструкцією: як зайти в налаштування роутера D-Link.

У розділі "Налаштування з'єднання" - "WAN" потрібно створити підключення.

Створення нового WAN підключення на роутері D-Link

Там все стандартно. Тип підключення - PPPoE. Заповнюємо поля "Ім'я користувача" та "Пароль". Нагадаю, що ці дані видає інтернет-провайдер. У нашому випадку це Дом.ру. Не забуваємо зберегти настройки.

Підключення до Дом.ру на роутері D-Link

Щоб встановити бездротову мережу, виберіть у розділ "Wi-Fi".

Якщо в цій статті ви не знайшли інструкцію для свого маршрутизатора, то можете задати питання в коментарях. Тільки обов'язково вкажіть виробника і модель маршрутизатора. Підкажу, як налаштувати підключення до Дом.ру на пристроях від Netis, Tenda, ZyXEL, MikroTik, Xiaomi, Mercusys і т. Д.