Драйвер на Wi-Fi і LAN для ноутбука Acer. Де скачати і як встановити?

Драйвер на Wi-Fi і LAN для ноутбука Acer. Де скачати і як встановити?

У цій статті мова піде про пошук, завантаження та встановлення драйвера Wi-Fi адаптера і мережевої карти на ноутбуках Acer. Після установки, або перевстановлення Windows на ноутбуці Acer, або при якихось проблемах в роботі бездротової мережі, може знадобиться драйвер на Wi-Fi (WLAN). Без нього, наприклад, бездротова мережа на ноутбуці може взагалі не працювати. Особливо, якщо ви встановлюєте Windows 7, або 8. Windows 10, як правило, сама встановлює драйвера, але не завжди.

З цієї інструкції ви зможете скачати і поставити не тільки драйвер на Wi-Fi, для свого ноутбука Асер, а й інші драйвера: для мережевої карти (LAN), відеокарти, тачпада і т. Д. Як показує практика, коли на ноутбуці не працює Wi-Fi, все відразу починають шукати драйвера в інтернеті і завантажувати їх з якихось незрозумілих сайтів. А потім скаржаться, що щось там не працює, не підходить, не встановлюється і т. Д. Навіщо це робити? Адже у вас ноутбук певного виробника, в нашому випадку це Acer. Ноутбук конкретної моделі. І на сайті виробника ви можете завантажити всі драйвера для свого ноутбука. Які створені спеціально для нього, і 100% робочі. Про це я писав у статті якої драйвер потрібен для роботи Wi-Fi на ноутбуці.

Якщо у вас не працює Wi-Fi на ноутбуці Acer, то насамперед потрібно перевірити чи включений він, що там з драйверів в диспетчері пристроїв і т. Д. Якщо ви не впевнені, що проблема в драйверах, то раджу спочатку подивитися ці статті:

  • Чи не працює Wi-Fi на ноутбуці. Що робити?
  • Не горить індикатор Wi-Fi на ноутбуці
  • Як підключити ноутбук (комп'ютер) до інтернету по Wi-Fi? Проблеми з підключенням до Wi-Fi

Якщо нічого не виходить, або в диспетчері пристроїв немає Wireless WLAN адаптера, тоді дотримуйтесь інструкції. Вона підійде для всіх ноутбуків цього виробника, в тому числі: Acer Aspire V3, Aspire One D270, E5-511G, D257, ES1-533-C3RY, EX2519, E5-573G, F5-573G, Acer Swift.

Де завантажити драйвер на Wi-Fi для ноутбука Acer?

Як я вже писав вище, качати драйвера ми будемо з офіційного сайту. Там все є.

Можливо, з вашим ноутбуком в комплекті був диск. В такому випадку, швидше за все встановити необхідні драйвера можна з диска. Відкрийте його і подивіться.

Якщо диска немає, то переходимо на офіційний сайт за посиланням: //www.acer.com/ac/ru/RU/content/drivers

Далі є два варіанти:

  1. В поле пошуку ввести модель свого ноутбука Acer, серійний номер, або SNID. Цю інформацію можна подивитися знизу ноутбука, на наклейці.
  2. Або вибрати пристрій. Спочатку вибираємо категорію (ноутбуки, ультрабуки, планшети, і т. Д.) Я вибрав "Ноутбук". Далі вибираємо серію. Я для прикладу вибрав "Aspire". І в третьому випадаючому меню вибираємо модель свого ноутбука. Наприклад, E5-575G-35M (без останніх цифр і букви "35M").

Ось так:

Пошук Wi-Fi драйвера для ноутбука Acer

Відразу відкриється сторінка з завантаженнями для вашої моделі ноутбука Acer. Там будуть драйвера, програми, керівництва. Спочатку виберіть свою операційну системи. У моєму випадку, драйвера тільки для Windows 10 64-bit. Якщо ви встановили іншу версію Windows, для якої немає драйверів на офіційному сайті, то доведеться помучатся з пошуком. Або встановлювати ту систему, для якої є драйвера на сайті виробника.

Після вибору операційної системи розкрийте вкладку "Драйвер".

Драйвер для WLAN і LAN ноутбука Acer aspire

Шукаємо в списку необхідний драйвер. Той який на Wi-Fi, швидше за все буде називатися  Wireless LAN Driver . Для мережевої карти -  LAN Driver . Щоб завантажити його, просто натисніть на посилання "Завантажити".

Wireless LAN Driver для Acer

Збережіть архів на комп'ютер (або на мобільний пристрій, а потім скиньте на комп'ютер).

Що робити, якщо на сайті кілька драйверів Wireless LAN?

Таке буває досить часто. Все тому, що в одну і ту ж модель ноутбука виробник може встановлювати різні Wi-Fi модулі. Різних виробників. Зверніть увагу на скріншот вище. Там два драйвера, але різних виробників, Intel і Atheros. Може бути ще Broadcom. У вас напевно виникло питання, який же драйвер качати для свого Ейсера.

Все дуже просто. Якщо в диспетчері пристроїв, на вкладці "Мережеві адаптери" немає Wireless адаптера, щоб подивитися його називання (виробника), потрібно завантажити утиліту HWVendorDetection. Завантажити її можна за цим посиланням. Просто завантажуємо і запускаємо на ноутбуці, для якого шукаємо драйвер. Результат буде приблизно таким:

HWVendorDetection - визначення виробника Wii-Fi адаптера

Як бачите на скріншоті, Wireless LAN - Atheros. Значить качаємо драйвер для адаптера цього виробника.

Як встановити Wi-Fi (LAN) драйвер на ноутбук Acer?

Процес установки драйвера дуже простий. Відкриваємо скачаний з сайту Acer архів, знаходимо в ньому файл Setup.exe і запускаємо його.

Установка Wi-Fi драйвера на Acer

Далі просто слідуємо інструкції в майстра установки. Приблизно так виглядає установка Intel:

Wireless LAN Driver - Acer

Далі вже все залежить від моделі ноутбука, і виробника бездротового адаптера.

Після установки перезавантажуємо ноутбук і пробуємо підключити його до Wi-Fi мережі. Все повинно запрацювати. Якщо у вас з'явиться питання, як підключити ноутбук Acer до Wi-Fi, то там немає відмінностей від інших ноутбуків і ПК. Інструкція по підключенню в Windows 7 є на початку статті. Якщо у вас Windows 10, то дивимося цю статтю.