192.168.88.1 - вхід на роутер MikroTik (RouterOS)

192.168.88.1 - вхід на роутер MikroTik (RouterOS)

Вирішив відкрити розділ на цьому сайті до статей по роутера MikroTik. І почати я вирішив з інструкції по входу в настройки роутера MikroTik. Розглянемо докладно, як увійти в RouterOS (на якій працюють ці мережеві пристрої) за адресою 192.168.88.1, і розберемося з можливими проблемами. Коли не відкривається сторінка за адресою 192.168.88.1 і не заходить в налаштування маршрутизатора.

Багато обходять роутери MikroTik стороною. З тієї причини, що у них дуже складний web-інтерфейс, і їх дуже складно налаштувати. Операційна система RouterOS, на якій працюють ці роутери, трохи складна і сильно завантажена різними настройками. З одного боку це погано, тому що простому користувачеві, який не сильно розбирається в цих фішках, буде складно знайти і налаштувати якусь функцію. Але з іншого боку, є можливість дуже тонко налаштувати свій MikroTik. До того ж, ці роутери дуже надійні і продуктивні. І ціна на них хороша.

Це перша моя інструкція по MikroTik, і перше моє знайомство з самим брендом і системою RouterOS в тому числі. І я хочу сказати, що там немає нічого складно. Всі основні настройки можна задати на головній сторінці (настройка Wi-Fi, підключення до інтернету, зміна пароля web-інтерфейсу). Все що потрібно, це підключитися до роутера MikroTik по Wi-Fi мережі, або з мережевого кабелю, зайти на IP-адреса 192.168.88.1 через браузер, задати необхідні параметри і зберегти.

Як зайти на 192.168.88.1 в налаштування роутера MikroTik?

Пристрій, з якого ми будемо відкривати настройки, має бути підключений до маршрутизатора. Можна підключиться по Wi-Fi мережі. За замовчуванням мережу відкрита, без пароля. Або за допомогою мережевого кабелю. У комплекті з моїм MikroTik hAP Lite TC мережевого кабелю в комплекті не було, і це дуже погано.

На комп'ютері, у властивостях підключення (через яке ви підключені до роутера) потрібно поставити автоматичне отримання IP-адреси. За замовчуванням, як правило, там стоїть саме автоматичне отримання всіх адрес. Якщо web-інтерфейс роутера не відчиняться, то потрібно в першу чергу перевірити саме ці параметри.

Щоб відкрити панель рівняння маршрутизатором MikroTik, потрібно в браузері перейти за адресою //192.168.88.1 . Підійде будь-який браузер: Опера, Хром, Internet Explorer і т. Д.

192.168.88.1: вхід в MikroTik

Ось так виглядає сам web-інтерфейс RouterOS:

Вхід на сторінку з настройками роутера MikroTik RouterOS

Як можна побачити вище на скріншоті, на головній сторінці можна задати практично всі необхідні параметри. Так, погоджуся, що якщо необхідно наприклад зробити кидок портів, або ще щось, то доведеться покопатися в налаштуваннях. Їх там дуже багато 🙂

Чому не заходить на 192.168.88.1?

Найпопулярніша проблема - коли не вдається відкрити настройки по IP-адресою 192.168.88.1. Сторінку не відкривається, або з'являється помилка, що "Неможливо отримати доступ до сайту", "Показати сторінку" і т. Д.

Чи не відкривається сторінка 192.168.88.1

В такому випадку, спробуйте наступні рішення:

  • Переконайтеся, що у властивостях протоколу IPv4 вашого підключення встановлено автоматичне отримання всіх адрес.

    Налаштування комп'ютера для входу в web-інтерфейс MikroTikДетальніше про це читайте тут.

  • Перевірте, підключені ви до роутера MikroTik. Доступу до інтернету може не бути. Для входу на адресу 192.168.88.1 інтернет не потрібен.
  • Зробіть скидання налаштувань роутера.
  • За замовчуванням, при вході в налаштування RouterOS не потрібно вводити пароль. Але його можна встановити. І якщо з'являється запит пароля, який ви не знаєте, чи з'являється помилка "Неправильний пароль", то так само треба робити скидання налаштувань роутера.
  • Більше інформації по цій проблемі можна знайти в статті: не входить в налаштування роутера. Не звертайте увагу, що стаття написана на прикладі інших IP адрес, а не 192.168.88.1.
  • Спробуйте відкрити панель управління з іншого браузера, або пристрою.

Сподіваюся, ви змогли зайти в налаштування свого маршрутизатора MikroTik. У мене не виникло взагалі ніяких проблема. Все навіть простіше, ніж з іншими маршрутизаторами більш популярних компаній. Чому простіше? Ні пароля за замовчуванням на Wi-Fi мережу і на доступ до веб-інтерфейсу. Зайти на RouterOS не складно, а ось розібратися в ній ... 🙂