Як підключити телевізор LG Smart TV до інтернету по Wi-Fi через роутер?

Як підключити телевізор LG Smart TV до інтернету по Wi-Fi через роутер?

Телевізором з функцією Smart TV, зараз вже нікого не здивуєш. З'явилися нові моделі, на яких ця технологія працює дуже навіть добре. Хоча, деякі виробники і до цієї пори не змогли зробити нормальний, стабільний і функціональний Smart TV. Якщо вам цікава моя думка, то я вважаю, що найкраща система Smart TV вийшла у компанії LG. А нова платформа webOS вивела їх телевізори на новий рівень.

У цій статті я хочу розповісти і показати, як підключити телевізор LG до інтернету по Wi-Fi. Процес підключення ми розглянемо на прикладі моделі 2013 року. З'явиться можливість, обов'язково підготую інструкцію по більш новому телевізору LG на платформі webOS. Якщо ви купили телевізор з Smart TV, то його просто необхідно підключити до інтернету, і бажано швидкісного. Інакше, від функції за яку ви заплатили чимало грошей не буде ніякого толку. Будь-Smart телевізор і LG в тому числі до інтернету можна підключити з мережевого кабелю. Через роутер, або безпосередньо від провайдера (якщо провайдер використовує динамічний, або статичний IP).

Але, якщо у вас немає можливості прокладати мережевий кабель, або ви просто не хочете, то телевізор можна підключити по Wi-Fi до вашого роутеру. У вашому телевізорі повинен бути або вбудований Wi-Fi, або доведеться купувати спеціальний, фірмовий приймач. Він підключається в USB роз'єм телевізора. Простий Wi-Fi приймач не підійде, потрібен саме фірмовий. Так що, якщо ви тільки зібралися купувати телевізор, і хочете підключати його до інтернету за бездротовою технологією, то краще відразу купуйте телевізор з вбудованим Wi-Fi. Уважно дивіться характеристики, найкраще на офіційному сайті.

Підключаємо телевізор LG до інтернету по Wi-Fi

Вмикаємо телевізор, і відразу заходимо в налаштування натиснувши на кнопку SETTINGS .

Відкриваємо налаштування на телевізорі LG

В налаштуваннях відкрийте вкладку Мережа , потім виберіть пункт Підключення до мережі .

Підключення до мережі по Wi-Fi

Бачимо екран, на якому нам повідомляють що Smart TV часто використовує підключення до інтернету і пропоную підключиться по кабелю, або по бездротовій мережі. Натискаємо на кнопку Налаштувати підключення .

Налагодження підключення по Wi-Fi

Далі в списку шукаємо свою Wi-Fi мережу (якщо їх багато), і вибираємо її.

Вибираємо бездротову мережу для підключення

За допомогою екранної клавіатури пишемо пароль від своєї Wi-Fi мережі і натискаємо Ok . Пароль повинен бути мінімум 8 символів. Вводите пароль не поспішаючи, уважно.

Пишемо пароль від Wi-Fi

Знову натискаємо Ok , і чекаємо поки наш телевізор буде підключено до інтернету по Wi-Fi мережі.

підтверджуємо підключення

Ви повинні побачити повідомлення про те, що мережа успішно підключена.

Телевізор LG підключений до інтернету

Натисніть кнопку готово , і можна починати користуватися інтернетом. Можна, наприклад, через браузер почитати help-wifi.com :)

Відкриваємо сайт в браузері Смарт ТВ

Інструкція для нових LG Smart TV на webOS

Вище показаний процес підключення до Wi-Fi телевізорів LG, які працюють на старій системі Smart TV. Нові, і більшість вже не дуже нових телевізорів працюють на системі webOS. І там процес підключення відрізняється. Вирішив оновити статтю і додати актуальну інструкцію.

Потрібно відкрити настройки. Для цього натискаємо на пульті на кнопку з іконкою у вигляді шестерінки . На екрані з'являтися швидкі розділи налаштувань. Нам потрібно вибрати самий останній пункт "Розширені налаштування". Після чого відкриються настройки телевізора.

Заходимо в розділ "Мережа" і вибираємо "Підключення до мережі Wi-Fi".

Підключення до Wi-Fi роутера на LG Smart TV webOS

Зі списку доступних Wi-Fi мереж на телевізорі вибираємо свою домашню мережу.

Вибір Wi-Fi мережі на Смарт телевізорі LG

Далі потрібно ввести пароль (якщо ваша бездротова мережа захищена паролем).

Введення пароля від WiFi на телевізорі LG

Якщо підключення пройшло успішно, то біля нашої мережі повинна з'явиться галочка.

З'єднання телевізора LG з маршрутизатором без проводів

Заходимо в меню Smart TV, запускаємо якийсь додаток (YouTube, наприклад), або відкриваємо браузер (WWW) і пробуємо зайти на сайт, або відкрити перегляд відео.

Якщо у вас під час підключення з'явилися якісь проблеми, щось не виходить, або з'являються помилки, то напишіть про це в коментарях, постараюся допомогти.

Оновлення:  підготував велику статтю, в якій зібрав найпопулярніші проблеми і рішення пов'язані з Wi-Fi на телевізорах LG.

Після підключення телевізора до Wi-Fi роутера, можна буде дивитися на телевізорі фільми, які знаходяться на комп'ютері (по DLNA), переглядати сайти через браузер, встановлювати додатки, дивитися фільми онлайн і т. Д.