Чужі комп'ютери і телефони в локальній мережі через роутер

Чужі комп'ютери і телефони в локальній мережі через роутер

Три комп'ютера (windows 10, windows10, windows 8), три планшета на Андроїд і два телефони на Андроїд використовують інтернет з одного рутера. Комп'ютери об'єднані в домашню групу і, відповідно, відображаються у вкладці "мережу". З недавнього часу бачу в "мережі" якісь чужі комп'ютери, телефони та планшети. Своїх планшетів і телефонів не бачу, як ніколи і не бачила. Пароль на вай-фае поміняла, проблема не зникла. Провайдер каже, це Windows 10 так працює. Але я щось не вірю ... Підкажіть, як вирішити, і чи треба щось вирішувати? Чи можуть ці чужі компи влізти в мої (я не можу до них зайти, тільки мак-адреси показує)? Спасибі!

відповідь

Все це дуже дивно. Поглянути б на ці "чужі" комп'ютери та телефони в вашій локальній мережі. Провайдер тут швидше за все точно ні до чого, так як локальна мережа йде через роутер. Та й чужі телефони то тут причому, вони тільки по Wi-Fi можуть підключаться. І взагалі, мені здається, що телефони не можу відображатися на вкладці "Мережа". Провайдер якийсь популярний?

А роутер ваш? Погано, що ви не написали яка модель.

Зайдіть в налаштування роутера, і подивіться список DHCP-клієнтів. Або просто список підключених пристроїв. Там повинні відображатися всі пристрої, які до роутера підключені. Подивіться, чи немає там "лівих" пристроїв. Навіть якщо там були підключені до вашої мережі якісь чужі пристрої, то після зміни пароля вони повинні були "відвалиться".

Разом з паролем можна ще спробувати змінити ім'я Wi-Fi мережі.