Як подивитися пароль від свого Wi-Fi на телефоні Android?

Як подивитися пароль від свого Wi-Fi на телефоні Android?

Дуже часто, коли нам потрібно підключити до роутера новий пристрій (наприклад, купили новий смартфон), ми починаємо шукати і згадувати пароль від своєї Wi-Fi мережі. І далеко не у всіх виходить пригадати, чи десь подивитися забутий ключ безпеки. Є багато різних способів, за допомогою яких можна дізнатися пароль від Wi-Fi, в тому числі за допомогою телефону на Android. Потрібен телефон, який на даний момент підключений до Wi-Fi мережі (пароль від якої забули), або раніше підключався до цієї мережі. Android зберігає інформацію про бездротові мережі, до яких підключається (ім'я, пароль і т. Д.). І ми можемо спробувати витягнути цю інформацію зі смартфона. При чому зовсім не важливо, якого виробника у вас апарат: Samsung, Xiaomi, Honor, Huawei, Meizu, ZTE. Головне, щоб він був на Андроїд.

В інтернеті на цю тему є дуже багато інформації. І через те, що її переписують з одного сайту на інший, більшість статей дуже заплутані. Щоб відразу внести ясність, я скажу, що є лише два способи, за допомогою яких можна знати пароль від Wi-Fi на Android:

 1. Зайти з телефону в налаштування роутера і подивитися пароль. Телефон повинен бути підключений до роутера. Це спосіб "бе з  ROOT" .
 2. Подивитися пароль на телефоні через спеціальний додаток, або в певному файлі системи Android. Обов'язково потрібні ROOT-права .

Окремо хочу відзначити смартфони від Xiaomi. Там є можливість простим способом подивитися пароль (отримати QR-код з інформацією про Wi-Fi мережі) без ROOT-прав. В кінці статті я розповім про це більш детально. У всіх інших випадках працюють тільки два варіанти, про які я розповідав вище.

Але це тільки за умови, що у нас є тільки смартфон. Якщо ж є комп'ютер, який підключений до потрібної Wi-Fi мережі (або був підключений раніше), то ситуація змінюється. На комп'ютері дізнатися пароль набагато простіше, я розповідав про це в статті: як дізнатися свій пароль від Wi-Fi, або що робити, якщо забули пароль. Так само можна використовувати для підключення нових пристроїв WPS. Коли новий пристрій можна підключити без введення пароля. Докладніше в статті: Що таке WPS на Wi-Fi роутер? Як користуватися функцією WPS?

Дивимося пароль від Wi-Fi на телефоні без ROOT-прав

Важлива умова: телефон повинен бути підключений до Wi-Fi мережі, пароль від якої нам потрібно дізнатися.

 • Відкриваємо на телефоні будь-який браузер і в адресному рядку переходимо за адресою 192.168.0.1 , або 192.168.1.1 . Найчастіше використовуються саме ці адреса. Але в залежності від роутера і налаштувань, адреса може бути інший. Дивіться адреса на наклейці знизу роутера. Він може бути типу tplinkwifi.net. Більш детальна інформація є в цій статті. У мене, наприклад, роутер від TP-Link (інструкція: як зайти в налаштування роутера TP-Link).

  Дізнаємося пароль Wi-Fi через браузер з Андроїд телефону

 • Швидше за все з'явиться запит на введення логіна і пароля адміністратора. У вас повинні бути ці дані. Цей логін і пароль ніяк не відноситься до Wi-Fi мережі. Заводські (якщо ви їх не змінювали) повинні бути вказані знизу роутера (зазвичай це admin і admin).

  Вхід в роутер зі смартфона з метою подивитися пароль від Wi-Fi

 • Відкриється веб-інтерфейс роутера. Так як він у всіх (на різних роутерах) різний, то нам потрібно знайти розділ з настройками Wi-Fi. Зазвичай він так і називається, або ще "Бездротова мережа", "Бездротовий режим", "Wireless". Ну і там вже знайти настройки пароля бездротової мережі, щоб подивитися його з телефону.

  Пароль Wi-Fi на Android без ROOT-прав

 • Знаходимо пароль і використовуємо його для підключення інших пристроїв. Зазвичай він вказаний в полі "Пароль бездротової мережі", "Wireless Key", "Wireless Password", "Пароль PSK", "PSK Key". При необхідності там же можна змінити пароль.

Якщо у вас виникли труднощі з входом в настройки, або пошуком пароля в веб-інтерфейсі, то ви можете детально описати проблему в коментарях, а я постараюся підказати рішення.

Дивимося збережений пароль від Wi-Fi на Android

Важлива умова: потрібні ROOT-права! Без них показані нижче способи працювати не будуть! Але ви можете спробувати, раптом у вас вже отримані права суперкористувача.

Ключ безпеки мережі, який Android зберігає при підключенні до Wi-Fi зберігається в окремому файлі. Якщо у вас отримані права суперкористувача на вашому телефоні, то можна відкрити цей файл і подивитися пароль від своєї мережі. Або ж використовувати спеціальні програми. Але вони точно так само отримують інформацію про паролі з цього системного файлу.

Якщо у вас отриманий ROOT доступ, то зробіть наступне:

 • За допомогою будь-якого провідника (RootBrowser (використовується в прикладі), ES Explorer) відкриваємо папку "wifi" . Вона знаходиться у внутрішній пам'яті телефону, за адресою data / misc / wifi

  Перегляд збережених паролів Wi-Fi на Android з ROOT-правами

 • В папці "wifi" знаходимо файл wpa_supplicant.conf і відкриваємо його за допомогою текстового редактора. Можливо, на вашому телефоні (іншою версією Android) цей файл з паролями буде називатися інакше. Але він обов'язково буде з розширенням .conf.

  Файл з ключами від Wi-Fi на Android смартфоні

 • У цьому файлі зберігається інформація про всіх бездротових мережах, до яких був підключений телефон. Нам потрібно знайти свою Wi-Fi мережу. Орієнтуйтеся на ім'я. Воно вказано в рядку "ssid" . А забутий пароль від Wi-Fi вказано в рядку "psk" . Дивіться приклад на скріншоті нижче.Файл де зберігаються всі паролі від Wi-Fi на телефоні
 • Використовуйте пароль для підключення до своєї мережі. Ну і запишіть його кудись в надійне місце, щоб не забути.

За допомогою сторонніх додатків

Так само потрібні ROOT-права, так як програма просто витягує паролі з файлу, про який я писав вище. А без особливих прав доступ до цього файлу програма отримати не зможе.

Я можу порадити такі програми: WiFi Password, WiFi Key Recovery, WiFi Pass Recovery.

Невелика інструкція:

 1. Встановити з Play Market одне з перерахованих вище додатків. Можна встановити якийсь інший додаток, яке так само дозволяє переглядати збережені пароль від Wi-Fi мереж. В Play Market таких додатків вистачає.
 2. Запустити програму і знайти в списку свою мережу орієнтуючись на ім'я, яке зазначено навпроти "SSID". Нижче, навпроти "psk" або "PASS" буде вказаний пароль від вашої мережі. На прикладі додатка WiFi Pass Recovery:

  WiFi Pass Recovery показує все WiFi паролі на АндроїдЯкщо паролі приховані (у вигляді зірочок), то потрібно натиснути на окрему кнопку (вона виділена на скріншоті вище) і ви зможете їх побачити.

Функція "Поділитися Wi-Fi" на смартфонах Xiaomi

Ця функція підійде тільки для смартфонів від Xiaomi, і тільки в тому випадку, коли ми хочемо поділитися паролем з іншим телефоном, або планшетом. Якщо ви хочете дізнатися пароль для підключення ноутбука, наприклад, то цей спосіб не підійде. Так як сам ключ ми не побачимо, тільки QR-код, який зможе прочитати інший телефон / планшет.

Відкрийте настройки Wi-Fi і просто натисніть на мережу, до якої підключений смартфон (нижче назви мережі написано: "Натисніть, щоб поділитися мережею"). Відкриється вікно з QR-кодом.

Ділимося паролем від Wi-Fi на смартфоні Xiaomi

Його потрібно відсканувати на іншому телефоні і погодитися на підключення до бездротової мережі.

Підключення до Wi-Fi мережі за допомогою QR-коду

Якщо дізнатися пароль за допомогою телефону не вийшло, то не забувайте, що це можна зробити за допомогою комп'ютера. Або підключити новий пристрій по WPS. Я про це писав на початку статті, де залишив посилання на докладні інструкції. В крайньому випадку можна виконати скидання налаштувань маршрутизатора, але тоді доведеться налаштовувати його заново.