Розумні Wi-Fi лампи від TP-Link

Розумні Wi-Fi лампи від TP-Link

Мало хто знає про те, що концепція «розумного» будинку народилася саме завдяки програмованим лампочкам. Це потім з'явилися «розумні» розетки, кондиціонери, холодильники і навіть чайники.

Розумні лампи TP-Link

TP-Link порадувала відразу чотирма моделями розумних ламп: LB100, LB110, LB120, LB130. Трохи нижче ми розберемося в тому, чим вони відрізняються, які функції роблять їх по-справжньому розумними. А поки - загальна інформація про лампах TP-Link.

 1. Для підключення ламп до мережі вай-фай і подальшого управління потрібно завантажити спеціальну програму Kasa. Є можливість віддаленого управління пристроями.
 2. Працюють за розкладом.
 3. Управління яскравістю також є.
 4. Циркадний режим. Передбачає автоматичне регулювання в залежності від часу доби.

Розглянемо кожну модель більш детально.

характеристики LB100

Яскравість в 600 люменів, термін служби понад тринадцять років роблять модель LB100 дуже вигідним придбанням. Серед головних особливостей LB100:

 • Підключається до вай-фай.
 • Підтримує мобільне ПЗ
 • Є регулювання яскравості.
 • Економія енергії.
 • Сумісна з iOS і Android.

Характеристики LB 110

А ця модель вже трохи яскравіше - 800 люменів проти 600. Також має режим енергозбереження. Споживач налаштовує яскравість лампи самостійно. Енергоспоживання знижується на 80% в порівнянні з 60 Вт лампочкою. Термін служби був збільшений і тепер він становить просто фантастичні 22 роки.

Характеристики LB 120

Від попередньої моделі LB120 відрізняється налаштуванням теплоти в межах 2700К - 6500К. Вже підтримується циркадний режим, який дуже точно і натурально симулює природне освітлення.

характеристики LB130

 • Підключення по Wi-Fi.
 • Зручне управління з планшета, смартфона.
 • Досить широкий діапазон яскравості, теплоти - 2700К - 9000К.
 • Циркадний режим.
 • Сумісність з iOS, Android.
 • Знижує енергоспоживання на 80%. Якість роботи, яскравість приємно дивують.

Лампочка LB100 споживає 8 Вт, три інші - 11 Вт.

Що робить лампи TP-LINK по-справжньому розумними?

Всі чотири типи підключаються до вай-фай. Досить вкрутити прилад в звичайну люстру або торшер. LED-лампи не нагріваються, а значить, вони абсолютно безпечні для дитини (ризик отримання опіку нульовий).

Wi-Fi лампи від TP-Link

Завдяки програмі Kasa, ви зможете регулювати яскравість, керувати налаштуваннями теплоти, змінювати колір (тільки LB130). Остання функція буде затребувана на який-небудь тематичну вечірку або святі. Можна зробити так, щоб в кімнаті горів приємний блакитний колір. Або зелений, червоний. Одним словом, мільйони можливих відтінків і кольорів.

«Розумність» ламп полягає в згаданому вище циркадном режимі. Він дозволяє створити незвичайний ефект «розуміє лампи», яка вранці горить одним кольором, днем ​​іншим, а з настанням темряви - третім. Додайте сюди такі інтуїтивно зрозумілі і корисні речі, як виключення / включення лампи, моніторинг енергоспоживання - і ви отримаєте дійсно круте пристрій для будинку. Вартість лампочки початкового рівня LB 100 - близько 2100 рублів (900 гривень).

Напишіть в коментарях, що думаєте з приводу «розумних» ламп TP-LINK. Як думаєте, наскільки доцільна така покупка?