Як подивитися хто підключений до Wi-Fi мережі на роутері Asus

Як подивитися хто підключений до Wi-Fi мережі на роутері Asus

У цій інструкції я покажу, як можна подивитися хто підключений до вашого Wi-Fi, і скільки пристроїв підключено, на роутері Asus. Якщо ви з якоїсь причини задалися питанням, хто ж там користується вашим інтернетом по бездротовій мережі, то це можна без проблем перевірити. В налаштуваннях роутера Asus відображається детальна статистика по підключеним по Wi-Fi клієнтам. Можна подивитися ім'я устрйоства, присвоєний йому IP-адреса і MAC-адресу пристрою. І найцікавіше, можна заблокувати доступ до інтернету, для будь-якого, підключеного по Wi-Fi пристрої.

Якщо хтось із родич, або друзів вас не слухається, просто натисненням однієї кнопки прив'язуємо IP-адреса до MAC-адресу пристрою, і відключаємо доступ до інтернету 🙂 У будинку головний той, хто управляє роутером.

В основному, всі хочуть подивитися список клієнтів своєї Wi-Fi мережі для того, що б переконається, що ніхто чужий до неї не підключений. Ви ж знаєте, скільки у вас вдома пристроїв підключено до Wi-Fi мережі. Зайшли в настройки, переконалися, що сусіда там немає, і заспокоїлися :)

Список Wi-Fi клієнтів на роутері Asus

Все дуже просто. Заходимо в настройки нашого роутера Asus. Відкриваємо браузер, переходимо за адресою 192.168.1.1 , вводимо ім'я користувача та пароль (за замовчуванням admin і admin), і ми в налаштуваннях. Якщо що, ось докладна інструкція по входу в панель управління.

Відразу на головній сторінці, ви побачите карту мережі, і там буде пункт Клієнти . Натискаємо на саму іконку, і справа з'явиться список пристроїв, підключених до вашого роутеру по Wi-Fi. Якщо натиснути на кнопку View List, то з'явиться список з докладною інформацією. Якщо ви помітили, то там навіть відображається рівень сигналу на кожному пристрої.

Роутер Asus: список підключених по Wi-Fi пристроїв

Там вказані імена пристроїв, IP і MAC адреси. Що б виконати каике-то зміни для певного пристрою, просто натисніть на нього. З'явиться ще одне вікно, в якому можна змінити ім'я устрйоства, IP-адреса, прив'язати MAC-адресу свого пристрою до IP адресою, включити батьківський контроль для клієнта, заблокувати інтернет, і навіть змінить іконку пристрою.

Що б заблокувати доступ до інтернету по Wi-Fi для клієнта на роутері Asus, потрібно спочатку встановити перемикач  MAC and IP address Binding в положення ON . Тим самим ми закріпимо за цим пристроєм статичний IP-адресу. І включити пункт  Block Internet Access . Цим ми заблокуємо доступ до інтернету для Wi-Fi клієнта. не забудьте натиснути кнопку Застосувати .

Блокування доступу в інтернет по Wi-Fi на роутері Asus

Біля пристрою з'явиться іконка, яка говорить про те, що інтернет для даного клієнта заблокований.

Asus: блокуємо доступ до інтернету

Ось так, подивилися список підключених пристроїв, і навіть навчилися блокувати доступ до інтернету для окремих клієнтів.

Якщо ви знайшли в списку якісь сторонні пристрої, то найкращий спосіб, це просто поміняти пароль на Wi-Fi мережу. Ви підключіться у Wi-Fi з новим паролем, а сторонні пристрої вже не зможуть підключиться.

Залишилися питання? Задавайте в коментарях!