Як налаштувати роутер без диска з програмою?

Як налаштувати роутер без диска з програмою?

Дуже багато користувачів, які самі хочуть налаштувати роутер, і не знаходять інсталяційного диска в комплекті з пристроєм, на знаю що робити далі. Як задати потрібні налаштування під провайдера, налаштувати Wi-Fi і т. Д. Скажу відразу, налаштувати маршрутизатор можна без диска . Мені здається, що так навіть простіше. Зараз розберемося.

На диску, який зазвичай можна виявити в коробці з роутером, знаходиться програма (а не драйвера, як думають багато :) для роутера драйвера не потрібні), яка дозволяє покроково налаштувати роутер. Там мінімум налаштувань. Все зроблено для спрощення процесу налаштування та зручності. Але, не у всіх виробників ці програми дійсно прості і зрозумілі. Та й не всі налаштування можна виконати через утиліту з диска. Писав інструкцію з налаштування Linksys E1200, там у них дійсно непогана утиліта - Linksys Connect, яка дозволяє задати потрібні параметри. У Tp-Link так само проста програма для швидкого налаштування роутера.

Налаштування роутера без диска з утилітою

Але, багато виробників взагалі не кладуть в коробочку з роутером диски зі спеціальними програмами. Це все тому, що будь-який роутер можна (і я вважаю потрібно) налаштовувати через браузер. Ось з Tenda N3 точно не було диска. Але ми його без проблем налаштували по цій інструкції. Та й Asus RT-N12 ми теж без диска налаштовували.

Що робити, якщо немає інсталяційного диска від роутера?

По-перше , програму, яка знаходиться на диску, можна без проблем скачати з сайту виробника вашого роутера. Якщо у вас наприклад Tp-Link, то заходимо на офіційний сайт компанії, вибираємо модель свого пристрою, і приблизно на кладці "завантаження", або "підтримка" викачуємо утиліту для настройки роутера. Запускаємо її на комп'ютері, і слідуємо інструкції. Найближчим часом постараюся підготувати статті налаштування роутерiв різних виробників саме за допомогою утиліт.

По-друге , як я вже писав вище, будь-який роутер можна налаштувати без будь-яких програм. А ось якщо у вас в ноутбуці немає приводу CD-DVD дисків, він не працює, або ви хочете налаштувати свій маршрутизатор з планшета. У таких випадках, настройку потрібно виконувати через браузер комп'ютера, планшета, або навіть телефону.

Вам потрібно просто зайти на сторінку налаштувань роутера. Детально про те, як це зробити, я писав в статті: як зайти в налаштування роутера? Детальна інструкція для всіх моделей. У цій статті є посилання на докладні інструкції для конкретних виробників: Tp-Link, D-link, Asus і т. Д. Або ось ще корисна стаття - //help-wifi.com/sovety-po-nastrojke/192-168- 1-1-ili-192-168-0-1-zaxodim-v-nastrojki-wi-fi-routera /.

Просто заходимо в панель управління, і задаємо потрібні налаштування. Так менше шансів заплутатися в налаштуванні. Під час налаштування за допомогою утиліти, швидше за все, потім все одно доведеться налаштовувати ще через web-інтерфейс (браузер).