Як дивитися Ютуб на телевізорі?

Як дивитися Ютуб на телевізорі?

У попередній статті я розповідав про те, як підключити телевізор до інтернету, а в цій статті хочу розповісти про різні способи, за допомогою яких можна дивитися відео на YouTube через телевізор. Особисто я на своєму телевізорі дивлюся тільки Ютуб. У мене навіть до недавнього часу не було підключено телебачення (антена). Але навіть після того, як почали працювати телевізійні канали, я їх не дивлюся. Включаю телевізор, відразу відкриваю Ютуб і дивлюся канали на які підписаний, або ж щось з того, що рекомендує сервіс.

Вже не секрет, що телебачення йде на другий план. Особливо діти і молоді люди зараз активно дивляться Ютуб, підписуються на цікаві їм канали, коментують, стежать за життям улюблених блогерів і т. Д. Звичайно, більшість людей дивиться відео на своїх смартфонах, планшетах, комп'ютерах і інших пристроях. І зовсім забувають про телевізорах, які за останній час настільки зробили крок в розвитку, що відтворення відео на Ютуб - це звичайне завдання.

YouTube на телевізорі

Десь п'ять років тому я познайомився з "розумними" телевізорами, купивши Smart TV від LG. І на ньому вже тоді можна було без проблем дивитися YouTube. На ньому і зараз іноді дивляться відео через інтернет. І це все працювало дуже просто і легко. Не потрібно було заходити на сайт, використовувати складну навігацію і т. Д., Просто запусків додаток і дивимося вподобане відео.

У наш час це взагалі не проблема. Так, якщо телевізор без Smart TV, то там вже складніше. Багато хто хоче дивитися Ютуб на телевізорі через свій телефон (Android, або Айфон), або комп'ютер. В принципі, це теж можливо, але багато що залежить від самого телевізора, того ж телефону, або ПК. Зараз все детально покажу і поясню.

Дивимося YouTube на Smart TV телевізорі

Щоб дивитися відео на YouTube безпосередньо на самому телевізорі, через додаток, потрібен телевізор з функцією Smart TV і можливістю підключення до інтернету. Це може бути телевізор LG з webOS, або більш старою версією Smart TV. Телевізор Samsung зі смарт функціями (Smart Hub). Або ж Sony, Philips, Hisense, Kivi і інші. Більшість з цих телевізорів зараз працюють на Android TV.

Потрібно з'ясувати, чи є в вашому телевізорі Smart TV. Подивіться характеристики на офіційному сайті, інформацію на коробці, або наявність кнопки виклику меню Smart TV на пульті дистанційного керування.

Якщо у вас телевізор з Smart TV, то все що необхідно зробити, це підключити його до інтернету. Можна по Wi-Fi мережі, або за допомогою кабелю. Залежно від того, який у вас телевізор і яке підключення є у вашому домі. Розібратися в цьому вам допоможе моя стаття: як підключити телевізор до інтернету. Там же ви знайдете посилання на докладні інструкції по підключенню телевізорів LG, Samsung і Philips.

Підключили телевізор до інтернету, далі відкриваємо меню Smart TV, знаходимо і запусків додаток YouTube. У додатку вже можна вибирати відео для перегляду, використовувати пошук. А якщо зайти під своїм обліковим записом Google, то на телевізорі з'являтися все канали, на які ви підписані.

 • Ось так виглядає Ютуб на телевізорах з Android TV (Philips, Sony, можливо інші виробники):

  Додаток Ютуб на Android TV (Philips і Sony)Вибираємо будь-яке відео і дивимося.

  Перегляд YouTube на телевізорі Sony і PhilipsУправління дуже зручне. Можна ставити лайки, але ось коментарі дивитися не можна. І чомусь до цієї пори немає підтримки 4k в додатку YouTube на Android TV. От не знаю, як із цим справи на телевізорах Samsung і LG.

 • На телевізорах LG (з webOS) YouTube запускається ось так:

  YouTube на телевізорі LG

 • На телевізорі Samsung все приблизно так само. У меню Smart Hub знаходимо червону іконку програми YouTube і вибираємо її.

  Перегляд відео з Ютуб на ТБ Samsung

Телевізори у всіх різні і версії Smart TV теж різні, тому, саме меню може відрізнятись. Але знайти потрібну програму не складно. Інтерфейс там досить простий і зрозумілий. Наскільки мені відомо, додаток YouTube на Smart TV завжди встановлено за замовчуванням. На всіх телевізорах.

Вище ми розглядали спосіб, за допомогою якого можна дивитися відео використовуючи тільки один телевізор. Без додаткових пристроїв. Я вважаю, що це найкраще рішення. Все швидко включається і стабільно працює. Але є й інші варіанти.

Як дивитися відео з Ютуб на екрані телевізора через телефон або комп'ютер?

Якщо з якоїсь причини ви не хочете відкривати відео через додаток на самому телевізорі, то це можна зробити на телефоні, планшеті, або комп'ютері. І відправити відео з Ютуб на екран телевізора. Я так розумію, все це працює за технологією DLAN. За допомогою цієї ж технології можна виводити відео, фото, або музику, яка зберігається на вашому комп'ютері. Якщо цікаво, то дивіться статтю: як вивести відео (фільм) з комп'ютера на телевізор через Wi-Fi.

Що для цього знадобиться:

 1. Телевізор з Smart TV (можливо, підійде телевізор тільки з підтримкою DLAN, але навряд чи), який підключений до маршрутизатора по Wi-Fi, або LAN.
 2. Телефон, або планшет (на Android, або iOS), ноутбук, стаціонарний комп'ютер (з браузером Google Chrome).
 3. Телевізор і пристрій з якого ми будемо дивитися відео через Ютуб повинні бути підключені до однієї мережі (до одного роутеру).

Все це працює дуже просто. Ми на мобільному пристрої (в додатку YouTube), або комп'ютері (в браузері Chrome) включаємо відтворення будь-якого відео. І якщо в мережі є телевізор, на який можна вивести картинку, то з'явиться кнопка  Кнопка Chromecast в програмі YouTube. Натискаємо на неї, вибираємо телевізор (якщо в мережі декілька ТВ) і відео почне відтворюється на екрані телевізора. Функції відтворення телефону.

Через телефон або планшет на Android

Відкриваємо YouTube, включаємо відео і дивимося, чи з'явилася кнопка для трансляції відео на телевізор. Якщо з'явилася, то натискаємо на неї і вибираємо на якому телевізорі відтворювати відео.

Відео з YouTube через телефон Android на телевізорі

На телевізорі автоматично почнеться відтворення.

Перегляд відео на телевізорі через телефоні на Андроїд

Якщо натиснути на вкладку знизу, то можна управляти відео, або створити список відтворення. Або ж припинити трансляцію.

Через iPhone або iPad

На iOS пристроях все точно так же. У додатку потрібно натиснути на кнопку Кнопка Chromecast в програмі YouTube

YouTube через iPhone або iPad на телевізор

Якщо телевізор в мережі один, то відразу почнеться відтворення (якщо більш одне, то потрібно вибрати до якого ТВ підключатися).

Відтворення відео з Ютуб на Smart TV через Айфон

Все працює! Айфон відтворює відео на телевізорі.

Через комп'ютер

Як я зрозумів, тільки в браузері Chrome є функція "Відтворити на телевізор" при перегляді відео на YouTube.

Так як мій телевізор підтримує ще Chromecast, то відображається два пристрої. Якщо у вас не Android TV, то швидше за все буде тільки один телевізор.

YouTube: відтворення через комп'ютер (Chrome) на телевізорі

Розпочнеться відтворення на вибраному телевізорі. Управляти можна так само через браузер Chrome з комп'ютера.

Трансляція відео через Chrome на телевізор Smart TV

Перевірив, все працює.

YouTube на телевізорі без Smart TV

Якщо у вас телевізор без Smart TV, то Ютубчік на ньому ніяк не подивитися (без додаткових пристроїв). Так як до інтернету він не підключається і самого додатка, або браузера на ньому немає.

Але як ви вже зрозуміли, рішення є. Якщо навіть в телевізорі немає Смарт ТВ, його можна використовувати просто як екран (для виведення картинки з інших пристроїв). Наприклад, підключити телевізор до комп'ютера по HDMI, або до ноутбука, відкрити на комп'ютері Ютуб і дивитися відео.

Є й інші рішення:

 • Android Smart-TV приставка - це пристрій зробить з вашого звичайного телевізор (який без Смарт ТВ) справжній Smart TV. З усіма необхідними функціями. Там і Ютуб можна дивитися, в ігри грати, сайти в браузері дивитися і ще багато всього. З кращих (на думку автора): NEXBOX A95X, Xiaomi MI BOX, T95Z Plus, X92.

  Android приставка: YouTube на телевізорі без Smart TVПриставка підключається до телевізора через HDMI. Є моделі, які так само можна підключити навіть через "тюльпан". А це означає, що таку приставку можна підключити до дуже старому телевізору.

 • Apple TV - якщо у вас багато техніки від Apple, то можливо є сенс купити приставку Apple TV. З її допомогою можна дивитися не тільки Ютуб. Але і фільми через iTunes Store, слухати музику, встановлювати гри і різні додатки. А ще, виводити зображення на екран ТВ з будь-якого пристрою на iOS, або Mac OS.
 • Sony PlayStation і  Xbox - у мене немає цих ігрових приставок, але наскільки мені відомо, з їх допомогою теж можна дивитися відео. Там є як окремий додаток YouTube, так і звичайний браузер.
 • Chromecast - підключивши цей медіаплеєр від компанії Google до телевізора (по HDMI), ви зможете виводити відео з YouTube через додаток на телефоні, планшеті, або з комп'ютера через браузер Хром. Я детально писав про це вище в статті. А в окремій статті я показував, як працює Google Cast на телевізорі з Android TV.

Можливо, я щось упустив. Якщо ви знаєте ще якісь пристрої, які підійдуть для цих завдань, то можете поділитись в коментарях. Так само не забувайте залишати свої відгуки та ставити запитання.