Чому не заходить в налаштування Mercusys MW305R?

Чому не заходить в налаштування Mercusys MW305R?

Доброго дня! Допоможіть якщо зможете.

Проблема: не працює, не можу зайти на сторінку з настройками Mercusys MW305R, щоб управляти ПК і планшетом в плані роздачі трафіку.

Модем D-LINK DSL-2540V служить вірою і правдою вже багато років - міняти його не захотів на модем з вай-фаєм, тому прикупив Mercusys MW305R для виділення інтернету на планшет LENOVO дружині.

Спочатку при установці все зробив по інструкції:

 • відключив модем
 • поєднав кабелем роутер вай-фай з модемом
 • включив роутер і почекав його завантаження
 • включив модем
 • ввів в адресному рядку опери довелопер mwlogin.net - зайшов на сторінку настройки, ввів паролі

У планшеті включив вай-фай ввів пароль - зайшов на ПК в mwlogin.net, щоб поділити швидкість інтернету, але цього не вийшло (в настройках модема як радять до початку всіх операцій виставив DNS і IP на автомат після цього почистив кеш DNS).

Так ось на таких налаштуваннях DNS (авто) інтернет почав глючити на ПК і планшеті - сторінки висіли і тд, прописав свої старі DNS на яких все було ок - все відразу відмінно запрацювало і на ПК і на планшеті ....

Але після цього не можу увійти на ПК і на планшеті в mwlogin.net.

Все це робив кілька разів (після від'єднання всіх кабелів і повного скидання роутера) - результат один.

Буду вам дуже вдячний у допомозі.

З повагою Сергій.

PS Та й в диспетчері пристроїв ПК я не спостерігаю Mercusys MW305R хоча WiFi працює.

відповідь

Добрий день. Ви у своєму запитанні кілька разів напілі адресу "nwlogin.net". Правильну адресу - mwlogin.net. В окремій статті я вже показував як зайти на mwlogin.net і відкрити настройки роутерів Mercusys.

Схема ADSL модем + Wi-Fi роутер дуже проста. Якщо інтернет по кабелю від модему раніше працював, то і через роутер він повинен без проблем працювати. У тому числі по Wi-Fi.

Не дуже зрозумів, де саме і навіщо ви міняли налаштування DNS і IP на модемі. Якщо інтернет через модем працював. На роутере ви кабель підключили в порт WAN (Internet)? Так само не зрозуміло, як з-за DNS взагалі може глючити інтернет. Як можуть "виснути" сторінки. Якщо щось з DNS, то не відчиняються сайти. Або не всі сайти відкриваються.

 • На комп'ютері і планшеті у вас має бути налагоджене автоматичне отримання IP і DNS. Можна зробити скидання налаштувань Windows.
 • У браузері спробуйте перейти на 192.168.1.1, або 192.168.0.1
 • Можна спробувати набрати адресу з http - //mwlogin.net
 • На роутере вам не потрібно змінювати ніякі настройки крім Wi-Fi мережі (ім'я / пароль).
 • У диспетчері пристроїв Mercusys MW305R не повинен відображатися. Ні в якому разі.
 • Інші рішення є в цій статті: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki-routera-na-192-168-0-1-ili-192 -168-1-1 /. Там я розповідав, що робити, якщо не заходить в налаштування роутера. Для Mercusys ці поради теж підійдуть.

Якщо не вийде зайти в налаштування, то можете доповнити своє питання в коментарях. Можливо, я щось не так зрозумів.