Після видалення антивіруса Avast не працює інтернет

Після видалення антивіруса Avast не працює інтернет

Після закінчення терміну антивіруса Avast, ноутбук Acer, Windows 7, видає недопустимі параметри IP. Виконав всі рекомендації (скидання адаптера, ДНС, ТСР; вводив адреси вручну і автоматично), видалив залишки антивіруса, перевстановив інтернет драйвери з диска. Мережа є інтернету немає (недопустимі параметри IP). У планшеті і телефоні інтернет є, допоможіть будь ласка.

відповідь

Ну хіба складно, нормально, детально і без помилок описати проблему і зробити зрозумілий заголовок?

Про рішення цієї помилки я писав в статті: мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP.

Ви антивірус Avast видалили через "Видалення та зміна програм"?

  1. Зробіть ще раз скидання налаштувань мережі. У командному рядку запущеної від імені адміністратора виконайте команди зі статті за посиланням вище. Перезавантажте комп'ютер.
  2. Потім зайдіть в "Мережеві підключення", натисніть правою кнопкою миші на адаптер через який у вас підключений інтернет (я не знаю, Wi-Fi у вас, або по кабелю) і виберіть "Властивості". Подивіться в списку, чи немає там якихось компонентів пов'язаних з антивірусом Avast.

    Чи не працює інтернет після видалення AvastЯкщо є щось дивне, то вимкніть їх знявши галочку і натисніть Ok.

Який статус підключення до інтернету? Іконка на панелі повідомлень. Помилка "неприпустимі параметри IP" з'являється після запуску діагностики?

Якщо не помиляюся, то якось уже писали про проблему, коли інтернет перестав працювати після видалення антивіруса Avast. Начебто були зайві компоненти.