Як забути мережу Wi-Fi на Windows 10?

Як забути мережу Wi-Fi на Windows 10?

Вітання! Нещодавно я писав статтю, в якій розповідав як підключити Windows 10 до Wi-Fi мережі. У цій статті я хочу детально показати, як забути Wi-Fi мережу в Windows 10. Покажу найпростіший спосіб, а то все чомусь показують як забути мережу через командний рядок. Не розумію навіщо це потрібно, адже через настройки набагато простіше і швидше.

У Windows 10 самі настройки бездротових мереж трохи змінилися, тому, процес видалення профілю Wi-Fi мережі відрізняється навіть від Windows 8. Видаливши профіль бездротової мережі, система "забуває" мережу. Тобто, з системи буде видалено всі дані про мережі (правда, видаляються вони не повністю, за допомогою спеціальної програми можна витягнути пароль до забутої мережі). Це корисно в тому випадку, коли ви не хочете, щоб ваш ноутбук на Windows 10 автоматично підключався до якоїсь Wi-Fi мережі. Або, в тому випадку, коли виникають проблеми з підключенням до Wi-Fi, після зміни пароля на бездротову мережу.

Просимо Windows 10 забути Wi-Fi мережу

Робиться все дуже просто. Натисніть на іконку підключення до інтернету, на панелі повідомлень. Відкрийте Параметри мережі .

Параметри мережі в Windows 10

Далі виберіть пункт Керування параметрами мережі Wi-Fi .

Видаляємо Wi-Fi мережу

Виберіть зі списку Wi-Fi мережу, яку хочете забути, і натисніть на кнопку Забути .

Як забути Wi-Fi мережу в Windows 10

Все, система забуде обрану мережу, і більше не буде до неї підключаться.

Після того, як ви натиснете на кнопку "забути", для повторного використання саме з цією мережі потрібно буде заново вказати пароль.

Сподіваюся, мій невеликий рада вам стане в нагоді. Чекаю на ваші коментарі!