TP-LINK M5250: як зайти в налаштування?

TP-LINK M5250: як зайти в налаштування?

Якщо ви придбали мобільний роутер TP-LINK M5250, і взялися його налаштовувати, то швидше за все у вас виникне питання, як же зайти в його налаштування. Адже TP-LINK M5250, це не звичайний роутер, в комплекті з яким йде мережевий кабель. Це мобільний роутер, і в комплекті є тільки USB-кабель, за допомогою якого можна підключити роутер до комп'ютера. І я впевнений, що багато напевно намагаються зайти в налаштування TP-LINK M5250 саме через USB-кабель. Шукають напевно якісь драйвера, програми, і т. Д.

Але, там все трохи інакше, зараз детально розглянемо процес входу в настройки мобільного роутера M5250. Вхід в налаштування, як і в звичайних маршрутизаторах, за мережевою адресою 192.168.0.1. При підключенні по Wi-Fi мережі. До речі, в комплекті з роутером є хороша, покрокова інструкція. Правда, на англійській мові.

Заходимо в панель управління TP-LINK M5250

Увімкніть роутер, натиснувши і потримавши кнопку включення. Якщо він не включається, то швидше за все просто посаджена батарея, підключіть його до комп'ютера (або через мережевий адаптер) за допомогою USB-кабелю для зарядки, і включіть.

Далі давайте все розглянемо по кроках:

1 Пристрій (ноутбук, планшет, смартфон), з якого ви хочете зайти в налаштування, підключіть до Wi-Fi мережі, яку буде роздавати TP-LINK M5250. Якщо роутер новий, і ви назву бездротової мережі ще не міняли, то воно буде стандартним. Ось так, це виглядає на ноутбуці:

Вхід в налаштування TP-LINK M5250 по Wi-Fi

За замовчуванням мережа захищена. А заводський пароль від Wi-Fi мережі вказано на внутрішній стороні кришки, якої прикритий акумулятор.

Заводський пароль від Wi-Fi на TP-LINK M5250

Дивимося пароль, і вказуємо його для підключення.

Підключення до мобільного роутера по Wi-Fi

Після того, як ми підключилися до бездротової мережі нашого роутера, ми можемо продовжувати.

2 Відкриваємо будь-який браузер, набираємо в адресному рядку адресу 192.168.0.1 , і переходимо по ньому. Ця адреса вказана в інструкції до TP-LINK M5250.

З'явиться сторінка авторизації, на якій потрібно вказати ім'я користувача та пароль, для входу в настройки. На TP-LINK M5250, за замовчуванням ім'я користувача - admin , і пароль -  admin . Вказуємо їх, і натискаємо "Log in". Якщо ви міняли ці дані, і не пам'ятаєте їх, то потрібно робити скидання налаштувань до заводських.

Налаштування TP-LINK M5250 по адресу 192.168.0.1

Ми повинні побачити сторінку з настройками нашого роутера TP-LINK M5250.

Сторінка з настройками TP-LINK M5250

На цьому все, ми зайшли в веб-інтерфейс роутера, де можна задати будь-які параметри: налаштує інтернет, Wi-Fi мережу, змінити пароль бездротової мережі, і т. Д.

Все дуже просто і зрозуміло, як в звичайному маршрутизаторі. Тільки в цьому немає можливості підключитися з мережевого кабелю, все по Wi-Fi мережі.