Після установки офіційного драйвера WiFi видає повідомлення про помилку (Windows 7)

Після установки офіційного драйвера WiFi видає повідомлення про помилку (Windows 7)

Доброго дня, Сергію! Перевстановив Windows 7 на ноутбуці і перестав виявлятися адаптер WiFi. Виробника перевірив програмою VendorDetection. Після установки офіційного драйвера для WiFi пристрій так і не вийде, в діалоговому вікні "Оновлення драйверів" повідомлення про помилку (скрін додаю):

Wi-Fi адаптер: Система Windows виявила драйвери для цього пристрою, але при спробі установки цих драйверів сталася помилка

"Виникла проблема в процесі установки програмного забезпечення для даного пристрою. Система Windows виявила драйвери для цього пристрою, але при спробі установки цих драйверів сталася помилка. Запуск цього пристрою неможливий. (Код 10)". До речі, драйвер мережевої карти, взятий з того ж сайту виробника, встановився нормально, і по мережі інтернет є. Пробував і вручну встановлювати, безуспішно. Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу, тому що я здорово застряг, і виходу не бачу.

відповідь

Добрий день. Напишіть в коментарях (прикріпіть скріншот), як спочатку Wi-Fi адаптер відображається в диспетчері пристроїв? У розділі "мережеві адаптери" з жовтим знаком оклику? Або як невідомий пристрій? В який момент з'являється помилка "Виникла проблема в процесі установки програмного забезпечення для даного пристрою ..."? В процесі установки драйвера на Wi-Fi з офіційного сайту виробника? Драйвер у вигляді інсталяційний файл?

Якщо Wi-Fi адаптер визначено системою, але біля нього жовтий знак оклику і у властивостях написано "Запуск цього пристрою неможливий. (Код 10)" (що швидше за все, судячи з скріншоту на задньому плані), то спробуйте для початку просто видалити цей Atheros AR5007 802.11b / g WiFi натиснувши на нього правою кнопкою миші в диспетчері пристроїв. Після перезавантаження, якщо він автоматично не встановлено - запустіть установку драйвера вручну. Переконайтеся, що ви завантажуєте правильний драйвер. Про всяк випадок залишаю посилання на статтю як встановити драйвера на Wi-Fi адаптер в Windows 7.

Не впевнений, але може Wi-Fi відключений перемикачем на ноутбуці, або сполучення клавіш. Подивіться ще цю статтю: як включити Wi-Fi на ноутбуці з Windows 7.