TP-Link TL-WR740N: відгуки, огляд, характеристики

TP-Link TL-WR740N: відгуки, огляд, характеристики

Комплектація TP-Link TL-WR740N
  • Фото TP-Link TL-WR740N
  • Огляд роз'ємів TP-Link TL-WR740N
  • TP-Link TL-WR740N

Роутер TP-Link TL-WR740N ви часто можете побачити у своїх друзів, знайомих і т. Д., Так як це дійсно дуже популярна модель. Більш того, якщо ви зайшли на цю сторінку, то швидше за все збираєтеся купати собі цей маршрутизатор, або вже купили. Ця сторінка буде повністю присвячена TP-Link TL-WR740N, і якщо цей роутер у вас вже є, то ви можете залишити свій відгук про нього в коментарях.

У TP-Link вийшло зробити дуже вдалу модель бюджетного маршрутизатора, який став популярним, і вже багато років дуже добре продається. Випускається він уже давно, і судячи з відгуків, у деяких користувачів він працює вже по 5 років і навіть більше. У мене немає великого досвіду у використанні TL-WR740N, але у моїх родичів старший брат цієї моделі TP-LINK TL-WR841ND працює вже більше 4 років. Причому працює дуже стабільно, це при тому, що я його іноді мучу різними настройками. Інструкцію з налаштування TP-LINK TL-WR841ND писав на його прикладі.

Думаю, вас найбільше цікавить питання, що ви отримаєте за ті гроші, які варто TP-Link TL-WR740N. Це роутер виключно для домашнього використання. Та й якщо у вас вдома 4 комп'ютери, і 5 телефонів, які ви плануєте підключати до Wi-Fi, то купіть краще дорожчий роутер. Ясна річ, що все відносно, і ніхто вам ніколи не скаже який конкретно вам роутер потрібно купувати.

Точно така ж ситуація у TP-Link TL-WR740 з радіусом покриття Wi-Fi мережі. Думаю, що для трикімнатної квартири під 100 квадратів його буде мало, так як більш потужний TP-LINK TL-WR841ND в найдальші кімнати ледве добиває сигнал. Але, тут знову ж все індивідуально. Все залежить від стін, від розташування роутера, від перешкод і т. Д.

Якщо у вас 1-но, 2-ох кімнатна квартира, і кілька пристрій на які ви хочете роздати інтернет по кабелю і по Wi-Fi, то TP-Link TL-WR740N відмінний варіант. І ще один важливий момент. Якщо ви любитель пограти в потужні онлайн ігри, покачати торренти, і подивитися онлайн відео у великій якості (особливо якщо одночасно на декількох пристроях), то вам краще купити більш потужний маршрутизатор. Наприклад, той же Tp-Link Archer C20i.

Просто TP-Link TL-WR740 може не витримати такого навантаження і інтернет буде постійно пропадати. Або буде сильно просідати пінг. І вам доведеться постійно перезавантажувати роутер. Описував цю проблему тут. Хочу зауважити, що це не мінус даного маршрутизатора, це прояв його невеликої ціни. Є люди, які думають що купивши маршрутизатор за 15 доларів, він буде їм стабільно тримати великі навантаження і велику кількість підключених клієнтів. Цей маршрутизатор відмінно працює на свої гроші, але не більше того.

Огляд TP-Link TL-WR740N і характеристики

Можете подивитися фото цього роутера в верху сторінки. Це вже звичний нам дизайн, білий матовий пластик, і чорна антеннка. Ось власне і весь огляд TP-Link TL-WR740N 🙂

Ну серйозно, не знаю що ще про нього розповідати. Зверху роутера є зелені індикатори. А всі роз'єми і кнопки розташовані на задній панелі пристрою. Там ви знайдете роз'єм для підключення блоку живлення, 1 WAN роз'єм (для підключення інтернету), 4 LAN (для підключення комп'ютерів, телевізорів, і т. Д.), І поєднану кнопку WPS / RESET. Як я вже десь відчував, дуже не вистачає кнопки для відключення живлення, і кнопки для відключення Wi-Fi.

Антена не знімається, але вона складається. А це означає, що роутер можна повісити на стіну. На столі стоїть стійко, за рахунок гумових ніжок.

У комплекті ви не знайдете нічого нового: сам роутер, блок живлення, мережевий кабель, документація і диск з програмою для настройки.

Характеристики TP-Link TL-WR740

  • Швидкість Wi-Fi до 150 Мбіт / с
  • 4 LAN порту з максимальною швидкістю 100 Мбіт / с
  • 1 WAN порт (RJ-45)
  • Антена 1, не знімається, потужність 5dB
  • Є підтримка QSS, ну і ряд стандартних програмних можливостей роутерів Tp-Link.

Більш докладні характеристики можна подивитися на офіційному сайті, або в будь-якому інтернет-магазині.

Відгуки про роутере TP-Link TL-WR740N

Відгуки це взагалі цікава штука, особливо що стосується роутерів. Чому? Зараз поясню. Про TP-Link TL-WR740N можна побачити дуже багато відгуків на різних сайтах, в інтернет-магазинах і т. Д. І всі вони як правило про те який радіус дії Wi-Fi мережі, яка швидкість по Wi-Fi, ріже чи роутер швидкість, скільки пристроїв підключають і т. п. Але, все це дуже індивідуально, я вже про це писав. Хтось пише що дуже великий радіус дії бездротової мережі, а комусь не вистачає на одну кімнату. Все залежить від умов де ви використовуєте роутер. Та й багато чого залежить від пристроїв, які ви підключаєте.

Та ж історія зі швидкістю по Wi-Fi мережі. У кого-то TP-Link TL-WR740N взагалі її не ріже, а у кого-то виходить вичавити кілька Мбіт / с по Wi-Fi. Дуже багато факторів, які впливають на цю швидкість. Тому, дуже складно оцінити маршрутизатор за відгуками в інтернеті, так як багато залежить від умов де ви будете його використовувати, і навіть від вашого вміння і досвіду.

Що стосується мого відкликання про TL-WR740N, то це абсолютно бюджетний роутер, який підійде для невеликої квартири, і для підключення декількох пристроїв. Він не підійде для онлайн ігор, активної завантаження торрентів і т. Д. Якщо у вас є коробка від цього роутера, то можете на задній стороні побачити таблицю, які маршрутизатори Tp-Link для яких завдань підходять. Так ось, цей роутер не підтримує онлайн ігри та завантаження великих файлів. Це інформація від виробника. І не дуже правильно вимагати від нього те, для чого він не створений.

Так, працювати буде, і можливо ті ж ігри він буде тягнути, але знову ж, дуже багато нюансів. І швидше за все проблем з просіданням пинга і постійними вильотами не уникнути. Ось власне і весь відгук.

Корисні посилання та поради

Детальна інструкція по підключенню і налаштуванню TP-Link TL-WR740N через браузер. З картинками і докладним описом.

Після оновлення прошивки, ваш роутер може працювати краще і стабільніше. Тому, рекомендую оновити ПЗ за цією інструкцією: //help-wifi.com/tp-link/proshivka-routera-tp-link-tl-wr741nd-i-tp-link-tl-wr740n/

Якщо вам знадобиться змінити пароль Wi-Fi мережі, то зробити це можна по окремій інструкції: //help-wifi.com/tp-link/tp-link-tl-wr741nd-tl-wr740n-ustanovka-i-smena-parolya- wi-fi-seti /

TL-WR740N підтримує WDS (режим моста), про налаштування читайте тут.