Не вдалося визначити підключити робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 до домашнього WiFi

Не вдалося визначити підключити робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 до домашнього WiFi

Доброго дня!

Прошу допомоги в наступному питанні. Робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 International ніяк не вдається сконнектіть з додатком MiHom. Додаток завантажено на Айпад, домашній інтернет через роутер ASUS RT-N11P. У додатку MiHom автоматично пилосос не видно, в ручну зачепити вдається, але на етапі підключення до WiFi пише "5G WiFi не підтримує".

У додатку MiHom і Росія і інші регіони перебрані. Домашні телевізори, планшети та інші девайси працюють з WiFi давно і безперебійно. Спасибі!

відповідь

Погано, звичайно, що ви не прикріпили скріншоти з програми, але не написали, як ви вручну його зачіпляються і де (на якому конкретно етапі) з'являється помилка "5G WiFi не підтримує". У мене такого пилососа немає, і ніколи їх не налаштовував.

Наскільки я розумію, то алгоритм підключення та налаштування робота пилососа наступний:

 1. На пилососі потрібно активувати режим підключення. Натиснути і потримати дві кнопки, або кнопку харчування. Щоб замигав індикатор. Як конкретно на Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 - не знаю. В інструкції повинно бути показано.
 2. В режимі підключення робот пилосос роздає WI-FI. Підключіться до цієї мережі зі свого iPad.
 3. У додатку MiHom виберіть додати новий пристрій.
 4. Там повинен з'явиться пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50. Після чого піде процес налаштування. Насамперед потрібно буде в додатку вибрати свою WI-FI мережу (від ASUS RT-N11P) і правильно вказати пароль, щоб пилосос підключився до роутера.
 5. Після настройки пилосос перестане роздавати WI-FI, а смартфон ви підключите до своєї домашньої мережі. Зв'язок буде через роутер.

Не розумію помилку "5G WiFi не підтримує". Я не думаю (хоча можливо), що Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 підключається тільки до мережі на частоті 5 ГГц. Яку ASUS RT-N11P не може роздавати. От не знаю, який у вас iPad. Якщо старий, то в ньому немає підтримки 5G WiFi. Чи можемо в цьому проблема.

Чекаю вашої відповіді в коментарях.

оновлення

Судячи з коментарів до цього запису, проблема з підключенням і налаштуванням роботів-пилососів Xiaomi дуже популярна. Я, на жаль, не можу давати якихось конкретних порад і рішень по тій причині, що у мене немає цього пристрою і немає можливості самостійно все перевірити.

В коментарях нижче багато відвідувачів нашого сайту поділилися рішеннями, які допомогли їм вирішити проблему з підключенням робота-пилососа від Xiaomi до Wi-Fi через додаток Mi Home. Як правило з'являється помилка "Піднесіть телефон ближче до маршрутизатора" (Час очікування підключення до мережі минув).

Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 не вдалося підключитися до Wi-Fi: Піднесіть телефон ближче до маршрутизатора

Коли пункти "Підключено" і "Повідомлення надіслано на пристрій" виконані успішно, а біля "Час підключення до мережі минув" червоний хрестик.

Деякі рішення:

 1. Якщо конкретно ваша модель робота-пилососа Xiaomi була випущена для китайського ринку (це можна зрозуміти з написів на коробці і самому пристрої, там все на китайському), то додати в додаток його дуже складно. Ніби як проблема вирішується зміною регіону в додатку на "Китай" (спробуйте). Але це працює не завжди. Є інформація, що в такому разі на телефоні повинен бути виставлений китайський часовий пояс. Їли всі написи англійською - для європейських країн (ставимо в налаштуваннях одну з країн Європи). Якщо всі написи російською мовою, значить регіон Росія.
 2. Переконайтеся, що в процесі настройки робота-пилососа чи правильно ви вводите пароль від Wi-Fi мережі до якої хочете підключити пилосос.
 3. На телефоні повинен бути включений Wi-Fi і Bluetooth.
 4. В процесі настройки поставте пилосос і телефон (з якого налаштовуєте) недалеко від роутера (до Wi-Fi мережі якого ви будете підключати робот-пилосос).
 5. Якщо не вийшло з першого разу - спробуйте ще раз. Можливо, проблема на стороні серверів компанії Xiaomi.
 6. Рада з коментарів: в налаштуваннях програми включите всі дозволи.

  Чи не підключається робот-пилосос Xiaomi в додатку Mi Home

 7. Повний скидання налаштувань робота-пилососа.

  Скидання налаштувань роутера-пилососа Сяомей

 8. Ім'я вашої основної Wi-Fi мережі повинно бути без спецсимволов і задано тільки англійськими літерами.
 9. Якщо не виходить налаштувати з iOS пристрою (iPhone, iPad), то спробуйте налаштувати з пристрою на Android.

Почитайте коментарі. Діліться своїми рішеннями!