WAN IP не є зовнішнім IP адресою. Зовнішні служби працювати не будуть

WAN IP не є зовнішнім IP адресою. Зовнішні служби працювати не будуть

Після оновлення прошивки роутера ASUS RT-N11P, почав світиться знак оклику (WAN IP не є зовнішнім IP адресою. Зовнішні служби працювати не будуть).

ASUS: WAN IP не є зовнішнім IP адресою

Інтернет працює відмінно (всі давно налаштоване). У чому полягає проблема?

відповідь

Днями вже чув про таку проблему, писали в коментарях до статті про налаштування Asus RT-N12. Можливо, це якась масова проблема після оновлення. Помилково "WAN IP не є зовнішнім IP адресою. Зовнішні служби працювати не будуть" в інтернеті нічого немає. Та й проблеми як такої немає, адже все працює. Думаю, скидання налаштувань до заводських може допомогти, але чи потрібно його робити, коли все Ok.

В панелі управління роутером ASUS блимає жовтий знак оклику, і там помилка. А якщо натиснути на цей значок, там немає ніяких рекомендацій? Якщо можете, прикріпіть скріншот помилки до коментарю.

оновлення

Як виявилося - проблема масова. Помилка "WAN IP не є зовнішнім IP адресою" з'явилася у багатьох користувачів роутерів ASUS. Багато корисної інформації ви знайдете в коментарях нижче.

Раджу просто не звертати увагу на це повідомлення.

Ця помилка з'явилася з тієї причини, що інтернет-провайдер видає роутера "сірий" IP-адреса. Тобто адреса зі своєї приватної мережі. Ці адреси не маршрутизируются в Інтернеті. Через сірий IP-адреса не можна отримати доступ до роутера з інтернету. Тому, там з'являється повідомлення: "Зовнішні служби працювати не будуть".

Якщо провайдер видає "білий" IP-адреса, то це повідомлення не з'являється. Але зараз практично всі провайдери видають "сірі" адреси. Я не можу сказати, що це погано, або ваш интерне-провайдер обманює вас.

Проблема тільки в тому, що не працюватимуть зовнішні служби. Є введу доступ з інтернету. Для доступу до FTP-сервера, віддалений доступ до налаштувань роутера, доступ до IP камері і т. Д. При цьому настройка функції DDNS (динамічний DNS) на роутері не вирішує проблему. DDNS через "сірі" IP-адреси не працює.