Відключається Wi-Fi в Windows 10. Відвалюється підключення по Wi-Fi на ноутбуці

Відключається Wi-Fi в Windows 10. Відвалюється підключення по Wi-Fi на ноутбуці

Якщо Wi-Fi все таки заробив після установки, перевстановлення, або поновлення до Windows 10, то не завжди він працює стабільно. І часто буває, коли підключення по Wi-Fi в Windows 10 просто відключається. Наприклад, коли підключення до Wi-Fi тримається кілька хвилин, і просто обривається. Або пропадаєте підключення в момент якийсь навантаження: онлайн гра, торрент, перегляд відео і т. Д.

Ця стаття буде присвячена саме проблемі нестабільної роботи Wi-Fi мережі в Windows 10, коли підключення весь час обривається, і доводиться заново підключати свій ноутбук до бездротової Wi-Fi мережі. Якщо ви взагалі не можете підключиться до бездротової мережі, то можливо вам знадобиться стаття як включити Wi-Fi в Windows 10, коли немає кнопки Wi-Fi. Або універсальна стаття з рішенням практично всіх проблем, і відповіддю на питання що робити, якщо не працює Wi-Fi на ноутбуці.

Важливий момент: якщо ви спостерігаєте нестабільну роботу Wi-Fi підключення на всіх пристроях, то проблема швидше за все в роутері. В такому випадку, вам можуть стати в нагоді поради зі статті нестабільно працює Wi-Fi. Чому обривається інтернет через Wi-Fi роутер?

Що стосується Windows 10, то проблем з Wi-Fi там вистачає. І як правило, всі вони викликані відсутністю драйверів. Точніше, стабільних і робочих драйверів. Звичайно ж, не рідко винна сама "десятка", точка доступу, або ще щось. Якщо проблема з відсутністю доступу до інтернету, коли помилка «Підключення обмежене», то в цьому випадку хоча б ще зрозуміло, через що може виникнути помилка, і як її вирішити. А ось коли інтернет після підключення працює кілька хвилин, і періодично обривається підключення по Wi-Fi, ноутбук взагалі відключається від Wi-Fi мережі, або переходить в статус "без доступу до інтернету", то тут вже набагато складніше. В даному випадку не ясно через що це відбувається, не кажучи вже про рішення.

Саме в цій статті ми постараємося зібрати рекомендації, які допоможуть налагодити стабільну роботу Wi-Fi мережі в Windows 10.

Пропадає Wi-Fi на ноутбуці з Windows 10. Рішення №1

Рішенням, про який я напишу нижче, поділився Олександр в коментарях до однієї зі статей на цьому сайті. У нього Wi-Fi відвалювався в іграх, на ноутбуці Аcer. Там же в коментарях, Павло перевірив цей спосіб, і у нього бездротове підключення начебто почало працювати стабільно, і перестало обриватися.

Ось цей коментар:

Пропадає Wi-Fi в Windows 10: рішення

Потрібно у властивостях своєї мережі поставити галочку біля пункту "Підключатися, навіть якщо мережа не веде мовлення свого імені (SSID)". Саме ця настройка допомогла вирішити проблему з обривами підключення до інтернету.

Зайдіть в "Центр управління мережами і загальним доступом".

Оновлення: в нових версіях Windows 10 (після поновлення) центр управління мережами відкривається інакше. Інформація тут: Куди пропав "Центр управління мережами і загальним доступом" в Windows 10.

Властивості Wi-Fi мережі в Windows 10

Далі натисніть на свою Wi-Fi мережу. Виглядає це приблизно ось так:

Рішення проблеми з обривами Wi-Fi в Windows 10

У новому вікні натисніть на кнопку "Властивості бездротової мережі". Поставте галочку біля пункту "Підключатися, навіть якщо мережа не веде мовлення свого імені (SSID)", і натисніть "Ok".

Ноутбук з Windows 10: обривається Wi-Fi

Після цих дій перезавантажте ноутбук. Можливо, бездротова мережа після цього запрацює стабільно, і підключення по Wi-Fi відключаться не буде.

У тому випадку, якщо проблема залишиться, можете спробувати оновити, перевстановити, відкотити, або видалити драйвер Wi-Fi адаптера. У нас є окрема стаття на цю тему: //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/reshenie-problem-s-drajverom-besprovodnogo-wi-fi-adaptera-v-windows-10/

Оновлення: спробуйте заборонити відключення Wi-Fi адаптера для економії енергії і встановити максимальну продуктивність. Інструкція: //help-wifi.com/raznye-sovety-dlya-windows/nastrojka-elektropitaniya-adaptera-besprovodnoj-seti/ Оновлення: в коментарях вже кілька разів поділилися рішенням, яке допомогло вирішити проблему з нестабільним підключенням до Wi-Fi в Windows 10.

Потрібно в диспетчері пристроїв відключити Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter (Віртуальний адаптер Wi-Fi Direct (Майкрософт)) і / або Microsoft Hosted Network Virtual Adapter (якщо він є). Ці адаптери потрібні для роздачі Wi-Fi з комп'ютера. Якщо ви не користуєтеся цією функцією, то можете їх відключити.

Відключення віртуального адаптера вирішує проблему з відключенням Wi-Fi в Win 10

Після відключення потрібно перезавантажити комп'ютер.

Докладніше в статті: Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter: що це, драйвер, як включити, відключити, видалити?

Якщо вам відомі інші рішення цієї проблеми, то прошу вас поділиться цією інформацією в коментарі. Так само можете написати, допоміг вам описаний вище спосіб, чи ні.