Технологія ASUS WI-FI Go! Як налаштувати і користуватися?

Технологія ASUS WI-FI Go! Як налаштувати і користуватися?

Купив материнську плату asus rog z270g gaming, в комплекті з нею йде вай-фай модуль, так званий WI-FI Go! Модель по драйверам ніби як Qualcomm Atheros QCA61x4A Wireless Network Adapter, в коробці звичайно був диск, але у мене немає сідіроми. У пошуках облазив інтернет як настроіть..Но нічого путнього не знайшов. У мене питання, даний роутер, якщо його можна так назвати, можна використовувати як звичайний? Якщо так, то можеш описати всю технологію, як підключити, налаштувати і т.д. Спасибі.

відповідь

Сам я технологією WI-FI Go! не користувався, не знайомий з нею. Але чув про неї. Можливостей там багато:

  • Можна організувати точку доступу Wi-Fi. Це те, про що ви запитували вище. Цей адаптер може виступати в ролі роутера. Тобто, роздавати інтернет на інші пристрої. Але в цьому немає нічого особливого. В принципі, з кожного комп'ютера з звичайному Wi-Fi адаптером, або ноутбука можна роздати Wi-Fi.
  • Через WI-FI Go! можна управляти комп'ютером зі смартфона, або планшета. Використовувати мобільний пристрій як пульт дистанційного керування. На тому ж планшеті можна бачити віддалений робочий стіл комп'ютера. Або використовувати мобільний пристрій в якості віддаленої клавіатури, або тачпада.
  • Наступна корисна фішка - DLNA сервер. Можна передавати фільми, фото та музику на різні пристрої в мережі. На телевізори та мобільні пристрої.
  • Швидкий обмін файлами між комп'ютером з підтримкою WI-FI Go! і мобільними пристроями.

Наскільки я розумію, вам потрібно встановити утиліту Wi-Fi GO! на комп'ютер. Завантажити її можна з сайту ASUS, на сторінці з драйверами для вашої материнської плати. Виглядає вона приблизно ось так:

Утиліта WI-FI Go!  для комп'ютера

А на мобільні пристрої встановлюється "Wi-Fi GO! Remote".

Більш детальна інформація з налаштування WI-FI Go! є на офіційному сайті компанії ASUS: //www.asus.com/UA/support/FAQ/1012149