На що звернути увагу при виборі ноутбука?

На що звернути увагу при виборі ноутбука?

Якщо раніше комп'ютери захаращували більшу частину столу, то сучасні моделі не тільки відрізняються компактністю, але і високою продуктивністю. Хтось використовує їх для роботи і навчання, іншим комп'ютер потрібен для розваг. У будь-якому випадку, уявити життя сучасної людини без ноутбука практично неможливо.

Вибір ноутбука HP

Ноутбуки фірми HP

Hewlett-Packard - найбільша американська компанія, яка займається виробництвом ноутбуків, смартфонів, планшетів та іншої техніки. НР славиться своєю якісною продукцією. При цьому цінова політика є демократичною. Весь модельний ряд можна розділити за наступними категоріями:

  • ноутбуки з SSD (твердотільний накопичувач). На відміну від традиційного жорсткого диска такий вид накопичувача має меншу вагу і велику швидкість запису, є повністю беззвучним і стійкий до пошкоджень;
  • встановлена ​​операційна система Windows. Деякі моделі йдуть без ОС, проте купуючи комп'ютер, повністю готовий до роботи, можна заощадити значну суму грошей;
  • клас. Бувають бюджетні, середні і бізнес-ноутбуки. Перші мають базові властивості для виконання простих завдань. Середній клас не відрізняється химерним дизайном і високою продуктивністю. Однак, ця категорія є найпопулярнішою на ринку за рахунок співвідношення ціни і якості. Бізнес-клас - лаконічний дизайн, невелика вага, великий запас батареї і висока продуктивність;
  • ультрабуки. Дана категорія включає в себе ноутбуки в тонкопрофільном корпусі. Як правило, їх випускають з монітором діагоналлю від 11 до 13 дюймів. Ще однією характеристикою є невисокий вага пристрою. Переваги відчутні, якщо комп'ютер доводиться постійно носити з собою.

На сайті інтернет-магазину Алло можна підібрати ноутбук для будь-яких цілей. За посиланням allo.ua/ru/products/notebooks/proizvoditel-hp/ ви знайдете широкий асортимент комп'ютерів від компанії НР з докладним описом кожної моделі.

Як вибрати ноутбук

Завдання не з простих, особливо якщо її поставити перед звичайним користувачем. Існує кілька основних критеріїв, за якими можна купити собі комп'ютер:

  • ціна;
  • виробник;
  • діагональ дисплея;
  • розмір жорсткого диска;
  • Об'єм оперативної пам'яті.

Як правило, за такими характеристиками навіть недосвідчений користувач може підібрати собі новий ноутбук. Якщо робити вибір грунтуючись виключно на ціну, то варто мати на увазі, що для розваг і нескладних завдань немає сенсу купувати найдорожчий комп'ютер. На загальну вартість товару в першу чергу впливає бренд, тому важливо пам'ятати, що ціна буде залежати ще від репутації компанії.

Діагональ дисплея - один з найважливіших параметрів. Для перегляду фільмів та ігор краще мати екран не менше 17 ". Однак для роботи і навчання такий розмір може бути трохи непрактичним. Розмір комп'ютера прямо пропорційно впливає на його вагу. А носити за собою ноутбук вагою від 2 кг досить важко.

Розмір жорсткого диска - це пам'ять комп'ютера. Чим він ширшими, тим більше інформації можна на ньому зберігати. Головне, грамотно розділити жорсткий диск на декілька томів. Від обсягу оперативної пам'яті залежить продуктивність комп'ютера. Тобто, чим він більший, тим швидше техніка впорається з поставленим завданням. Але, знову ж таки, все залежить від того, як ви плануєте використовувати комп'ютер. Для нескладних завдань (Word, використання браузера, перегляду фільмів) досить 4-8 Гб. Ігри вимагають більшої пам'яті - 8-16 Гб.

На вибір ноутбука впливають і інші важливі параметри. Наприклад, операційна система, тип відеокарти, наявність відбитка пальця і ​​оптичного приводу. У магазині Алло весь асортимент впорядкований по зручним категоріям. Крім того, ви можете скористатися фільтрами і самостійно скласти відображаються список товарів по заданих параметрах.