Чи не підключається інтернет при повторному з'єднанні

Чи не підключається інтернет при повторному з'єднанні

Інтернет через кабель підходить до комп'ютера, встановлено з'єднання, перший раз підключення проходить відмінно все працює, але варто тільки відключити інтернет або випадково витягнути кабель, починаєш знову підключати він уже ні в яку не підключає пише тільки про якісь різних постійно помилках, наприклад «не вдається підключитися до віддаленого комп'ютера. Можливо буде потрібно зміна мережевих параметрів з'єднання ".

відповідь:

Особисто з такою проблемою не стикався, але думаю, що це проблема на стороні провайдера. Все дуже просто: якщо проходить перше з'єднання, то після відключення, ви ж параметри не міняєте. Тому, все повинно підключаться. А не вдалося підключитися швидше за все з тієї причини, що на стороні провайдера перша сесія підключення ще не завершилася. Та й помилка "Неможливо підключитися до віддаленого комп'ютера." швидше за все говорить про те, що проблем на стороні провайдера.

Не можу стверджувати що це так, але швидше за все. Добре б звичайно взяти інший комп'ютер, створити на ньому з'єднання, підключити до інтернету, відключити, і спробувати запустити повторне підключення.