Як відключити Wi-Fi на роутері Zyxel Keenetic?

Як відключити Wi-Fi на роутері Zyxel Keenetic?

У цій невеликій інструкції я розповім вам як відключити бездротову Wi-Fi мережу на роутерах компанії Zyxel. Ця інструкція підійде для всіх роутерів Zyxel Keenetic, але показувати я буду на прикладі моделі Zyxel Keenetic Start.

Насправді, можливість повністю відключити Wi-Fi, на роутре дуже популярна. Наприклад, у вас пристрої підключені по кабелю, і бездротова мережа не потрібна. Або, можна відключати Wi-Fi на ніч. Не дуже хочу торкатися в тій статті тему шкідливості випромінювань від роутера, але якщо бездротова мережа не використовується, то її краще відключити. У мене, на роутері бездротова мережа сама відключається о 12 годині ночі, і включається о 6 годині ранку. На жаль, на роутері Zyxel я не знайшов настройки відключення і включення Wi-Fi за розкладом, але це можна зробити і вручну.

Відключаємо Wi-Fi на Zyxel кнопкою, або через налаштування

Як ви вже здогадалися, є два способи це зробити: кнопкою на роутері (найкращий, і швидкий спосіб), і через панель управління.

Кнопкою на корпусі роутера це зробити дуже просто. Натискаємо кнопку, яка так само відповідає за активацію WPS (при короткому натисканні), і тримаємо її приблизно три секунди.

Кнопка для відключення Wi-Fi на Zyxel Keenetic

Wi-Fi мережу буде відключена. Індикатор, який горить і блимає при роботі бездротової мережі, повинен згаснути. Що б назад включити Wi-Fi, потрібно знову натиснути і потримати цю кнопку.

Відключаємо бездротову мережу через налаштування

Заходимо в настройки роутера. Якщо не знаєте як це зробити, то дивіться статтю по входу в панель управління на Zyxel.

В налаштуваннях переходимо на вкладку Wi-Fi мережу (знизу), знімаємо галочку біля пункту  Увімкнути точку доступу і натискаємо кнопку Застосувати .

Відключаємо бездротову мережу в налаштуваннях

Все, бездротова мережа транслюватися не буде. Для включення, робимо все так же, тільки в зворотному порядку.

На цьому все. Думаю, ця стаття вам стати в нагоді.