ZYXEL Keenetic Lite III: Wi-Fi на мобільних пристроях не випускає в Інтернет

ZYXEL Keenetic Lite III: Wi-Fi на мобільних пристроях не випускає в Інтернет

Добридень!

ZYXEL Keenetic Lite III, провайдер роздає інет по МАС-адресою, до нього підключений по кабелю РС - інтернет працює без проблем, Wi-Fi включений постійно, долучаюся на смартфоні - логін проходить, адреса присвоєно, пристрій підключено - намагаюся щось запустити на смартфоні, пише інтернет з'єднання не доступно. Вимикається РС - все, інтернет з'являється на смарте і можна працювати. Фактично смарт підключається до самої точки доступу, а далі - ні-ні. Розумію, що десь має бути настройка на дозвіл паралельної роботи Езернет і вай-фай, але не знаходжу.

відповідь

Добрий день. Спочатку давайте розберемося в деяких моментах:

провайдер роздає інет по МАС-адресою

Ви напевно мали введу, що провайдер робить прив'язку інтернету по MAC-адресу, і інтернет підключений до ПК. Тобто, прив'язаний до MAC-адресу мережевої карти комп'ютера.

логін проходить, адреса присвоєно, пристрій підключено

Не дуже зрозуміло, що за логін. При підключенні до Wi-Fi цього немає. Вказати потрібно тільки пароль від мережі.

З проблеми: швидше за все у вас просто роутер неправильно налаштований на роботу з інтернет-провайдером. Інтернет від провайдера (кабель) у вас підключений до ZYXEL Keenetic Lite III? Якщо проблема в прив'язці інтернету по МАС-адресою, то вам потрібно просто змінити МАС-адреса роутера. Прописати на ньому МАС-адреса комп'ютера. Або зателефонувати до провайдера, і попросити прив'язати інтернет до нового МАС-адресою роутера. Він зазначений на наклейці, на самому роутері. Ну і потрібно задати всі налаштування для підключення до провайдера. Тип підключення і все таке. Це в панелі управління ZYXEL Keenetic Lite III.

Тоді інтернет буде працювати від роутера по Wi-Fi, і по кабелю. Без включеного комп'ютера.

Можливо вам знадобиться інструкція по налаштуванню ZYXEL Keenetic, на прикладі ZyXEL Keenetic Start. Там я писав про МАС-адресу.