Організація WiFi моста для перегляду IPTV

Організація WiFi моста для перегляду IPTV

Привіт, для початку опишу суть задумки. Є IPTV приставка від Ростелеком і обладнання Huawei (так само Ростелеком). Так як приставка працює по Ethernet кабелю, а кинуті по підлозі дроти дико набридли, в голову прийшла думка організувати канал через Wifi міст. У порт під iptv на Huawei встромив Zyxel keenetic lite II (на zyxel в lan1), сам пристрій налаштував в режимі точка доступу.

Другий Zyxel'e keenetic lite III налаштував в режим адаптер, і вже в нього підключив приставку. Так ось, приставка не отримує ip адреса по DHCP, хоча якщо спочатку підключити приставку провід в перший Zyxel, приставка отримує ip адресу, і після переключити провід в другій Zyxel (з отриманим Ip адресою) то приставка продовжує працювати. Які думки, чому не працює DHCP через wifi міст?

відповідь

Вітання! Шкода, у мене немає можливості перевірити все це, так як немає такого обладнання.

Якщо перший Zyxel Keenetic Lite II налаштований в режимі точки доступу, а другий Zyxel Keenetic Lite III приймає сигнал як адаптер, то по ідеї все має працювати. Ну і дивна ситуація з перемиканням кабелю.

А може є сенс спробувати налаштувати другий Zyxel Keenetic в режимі бездротової міст? Ось інструкція: режим клієнта (бездротовий міст) на роутері Zyxel Keenetic. Підключення до провайдера по Wi-Fi (WISP). Тільки я в статті не відключав на ньому DHCP-сервер, а ви вимкніть.

Рідко стикаюся з налаштуванням IPTV і не дуже розбираюся у всіх тонкощах. Складно давати якісь конкретні поради.