tplinklogin.net - як увійти, admin, не входить в налаштування TP-Link

tplinklogin.net - як увійти, admin, не входить в налаштування TP-Link

tplinklogin.net - це ще одна адреса (хостнейм) за допомогою якого можна увійти в налаштування роутера TP-Link. Йдеться про вхід в панель управління маршрутизатором. Сама сторінка з настройками по правильному називається web-інтерфейс. Багато ще називають її "система роутера", або особистий кабінет. Останній варіант в даному випадку взагалі не підходить. Але сьогодні не про це.

Сам адреса tplinklogin.net вказано на корпусі багатьох роутерів компанії TP-Link. Де ви швидше за все його і побачили. Там же вказано заводське ім'я користувача admin та пароль теж admin.

Вхід в систему роутера на tplinklogin.net

Як я вже писав вище, перейшовши за цією адресою в своєму браузері, і вказавши заводські логін і пароль "admin", можна зайти в налаштування маршрутизатора. На нових пристроях від TP-Link для входу в систему роутера використовується нова адреса tplinkwifi.net. І в незалежності від того, який адреса вказана на вашому пристрої, в настройки маршрутизатора практично завжди можна зайти по IP-адресою: 192.168.1.1, або 192.168.0.1.

Важлива інформація! Адреса tplinklogin.net більше не належить компанії TP-Link і використовувати його для входу в настройки роутера можна.

Якщо вірити новинам, то компанія просто не оплатила реєстрацію домену, і він був зареєстрований іншими людьми, які запросили у компанії дуже велику суму грошей. У TP-Link не стали викуповувати цей домени, і почали використовувати нову адресу: tplinkwifi.net. Так само в настройки можна спробувати зайти на 192.168.0.1, або 192.168.1.1.

Якщо на корпусі вашого маршрутизатора адреса був призначений додатковий tplinklogin.net, то для входу в його панель управління потрібно використовувати IP-адресу. Давайте докладніше розглянемо як це зробити.

Чи не заходить на tplinklogin.net, не відчиняються настройки. Що робити?

Так як доменне ім'я більше не належить компанії-виробнику, то використовувати його для доступу до налаштувань маршрутизатора більше не вийде. Адреса tplinklogin.net не працює. При спробі зайти на нього, ви побачите помилку, що сторінка не доступна, або не вдається отримати доступ до сайту.

tplinklogin.net: не входить, не відкривається система роутера

Замість нього потрібно використовувати IP-адресу: 192.168.1.1. А якщо цю адресу так само не буде відкриватися, тобто ще один: 192.168.0.1. По одному з цих адрес ви точно повинні отримати доступ до налаштувань свого роутера TP-Link.

Щоб увійти в панель управління свого маршрутизатора, пристрій, з якого ви будете виконувати вхід, має бути підключений до роутера по кабелю, або через бездротову мережу (Wi-Fi).

Підключення для входу на tplinklogin.net

Далі запустіть будь-який браузер: Опера, Хром, Mozilla Firefox і т. Д. Перейдіть за адресою 192.168.1.1 . Якщо сторінка авторизації не відчиняться, з'явиться помилка, то спробуйте іншу адресу: 192.168.0.1 .

На сторінці авторизації введіть логін і пароль. Якщо ви їх міняли - то вкажіть свої (не плутати з паролем від WiFi мережі). Якщо не змінювали, то пропишіть заводські: admin і admin. Увійдіть, натиснувши на відповідну кнопку.

192.168.0.1 або 192.168.1.1 замість tplinklogin.net

Якщо правильно вказали логін і пароль, то повинна відкритися сторінка з настройками роутера TP-Link.

tplinklogin.net - стару адресу для входу в настройки роутерів TP-Link

Якщо навіть по IP-адресою не вдається відкрити настройки маршрутизатора, то дивіться рішення в статті: не входить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Інші інструкції та докладні статті з налаштування конкретних моделей ви можете знайти в категорії TP-Link.

Питання ви можете залишити в коментарях. Всім з радістю відповім!