Неможливо роздати Wi-Fi (з Windows 10 і модему Yota)

Неможливо роздати Wi-Fi (з Windows 10 і модему Yota)

Добрий день. Не можу пролунати wi-fi з ноутбука. Інтернет модем Yota. Варто винда 10. Та цього могла роздавати через прогу. Зараз взагалі ніяк не лунає. Хот-спот включається, то у нього підключитися не виходить. Йде підключення, а потім на телефоні пише ненадійне з'єднання. Через командний рядок теж не роздає. В інформації про драйвер пише підтримка розміщеної мережі: немає. Дрова все з оф сайту. Статті Ваші перепробувала. Уже третій день мучуся.

відповідь

Добрий день. Ви не написали конкретно-яка помилка (проблема) в програмі. "Зараз взагалі ніяк не лунає" - це не будьте готовими описати проблему. Потрібна конкретна інформація.

Залишимо цю програму. Що в "Мобільний хот-спот"? Яка помилка, який статус? Всі проблеми із запуску мережі через мобільний хот-спот я описував в окремій статті //help-wifi.com/nastrojka-virtualnoj-wi-fi-seti/ne-rabotaet-mobilnyj-xot-spot-v-windows-10-ne -poluchaetsya-razdat-wi-fi /

Далі, якщо ви дивилися мої статті, то там я часто писав про перевірку віртуального адаптера в диспетчері пристроїв. Що у вас там, віртуальний адаптер є? Він увімкнений?

Раджу зробити відкату драйвера Wi-Fi адаптера.

У коментарях прикріпіть скріншоти з диспетчера пристроїв (з відкритою вкладкою "мережеві адаптери"), і зі сторінки де відображаються всі підключення (Панель керування \ Мережа та Інтернет \ Мережеві підключення).