Не включається D-Link DIR-615. Горить індикатор живлення і блимають всі LAN. Як відновити прошивку?

Не включається D-Link DIR-615. Горить індикатор живлення і блимають всі LAN. Як відновити прошивку?

Почалося з того, що хотів змінити пароль на wifi, успішно змінивши пароль, побачив повідомлення доступного оновлення, робив все це з телефону, по закінченні відновлення (таймер поновлення на екрані зник) роутер мабуть перезапустився, тепер тільки горить power і блимають всі по черзі LAN 1 , 2, 3, 4.

Скидання налаштувань через reset дає результат (горить power internet lan1) але підключитися через 192.168.0.1 не виходить.

Подальша перезавантаження пристрою призводить до самого початку питання.

відповідь

Схоже, якийсь збій під час прошивки. Щось пішло не так, і D-Link DIR-615 не включається. Якщо горить тільки індикатор живлення і блимають всі індикатори LAN, то точно щось з програмою. Можна спробувати відновити його через Failsafe UI. Докладної інструкції у нас немає, але зараз я спробую пояснити, як це зробити.

 1. Дивимося ревізію свого D-Link DIR-615 (знизу на наклейці), переходимо по посиланню ftp://ftp.dlink.ru/pub/Router/DIR-615/Firmware/ і викачуємо прошивку (файл з розширенням .bin).
 2. Підключаємо комп'ютер до роутера з мережевого кабелю. На комп'ютері відключаємо Wi-Fi (якщо є).
 3. Далі, на комп'ютері потрібно задати статичні настройки IP для мережевого адаптера. Для цього натисніть клавіші Win + R, введіть команду ncpa.cpl і натисніть на Ok. Правою кнопкою миші натисніть на адаптер "Підключення по локальній мережі" (якщо Windows 10, то "Ethernet") і виберіть "Властивості". Міняємо налаштування як на скріншоті нижче.

  D-Link DIR-615: горить індикатор живлення і LAN блимають IP-адреса: 192.168.0.2. Маска: 255.255.255.0. Основний шлюз: 192.168.0.1.

 4. Ви писали, що у вас виходить після скидання налаштувань ввести D-Link DIR-615 в режим, коли горить індикатор Power, інтернет і 1 LAN. Зробіть це, і перейдіть до 6 кроці. Якщо не вийде, то робіть все по порядку (5 - 6 крок).
 5. Далі увагу! Роутер потрібно включити. Затискаємо чимось гострим кнопку Reset і тримаємо її натиснутою. Відключаємо харчування роутера, і включаємо його. Продовжуючи тримати кнопку Reset ще секунд 20.
 6. Далі відпустивши кнопку Reset, пробуємо відкрити в браузері адресу  //192.168.0.1 . Можна спробувати в різних браузерах.
 7. Має з'явитися меню Failsafe UI.

  Відновлення D-Link DIR-615 через Failsafe UIНатиснувши на кнопку "Огляд" вибираємо прошивку і запускаємо процес оновлення.

 8. Роутер повинен перезавантажиться, і заробити на новій прошивці.

Якщо не вийде відновити свій D-Link DIR-615 через Failsafe UI, то там є ще один спосіб - по FTP. Інструкції є в інтернеті.