TP-Link Archer C1200: огляд, відгуки, характеристики

TP-Link Archer C1200: огляд, відгуки, характеристики

У цій статті ми познайомимося з маршрутизатором TP-Link Archer C1200. Якщо ви вибираєте новий, потужний, сучасний роутер для дому, або невеликого офісу, то ця стаття швидше за все вам знадобиться. Нижче я розповім про основні характеристики, особливості, і зроблять невеликий огляд. Так само, залишу свій відгук про TP-Link Archer C1200. Ну і ви залишайте свої відгуки в коментарях, якщо вже користуєтеся цим роутером.

TP-Link Archer C1200

Я коли пишу про якусь маршрутизаторі, для кожної моделі намагаюся присвоїти якихось "статус". Наприклад: "найдоступніший маршрутизатор з USB-портом", і щось в цьому роді. Цей "статус" пристрою завжди формується в процесі знайомства з самим роутером, під час вивчення характеристик, налаштувань і т. Д. Так ось, мені здається, що TP-Link Archer C1200 це оптимальний варіант сучасного маршрутизатора, який можна сміливо купувати в 2017 році . І цей роутер буде актуальним ще точно років 2-3. А може і більше. У статті з порадами щодо вибору маршрутизатора, в 2017 році я радив купувати маршрутизатор як мінімум з 1 USB-портом, і підтримкою стандарту IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5GHz). Зрозуміло, якщо є така можливість, і не стоїть завдання максимально заощадити, і купити найдешевший роутер.У бюджетному варіанті не буде ні USB-порту, ні підтримки IEEE 802.11ac.

Так, є роутери в два рази дешевше ніж TP-Link Archer C1200. Той же Tp-Link Archer C20i, Xiaomi mini WiFi router (тут, правда, з панель управління біда), і інші моделі від інших виробників. У них хоч і слабші характеристики, але дуже схожі. Але чому так? Якщо простою мовою, то справа в потужності самого роутера. У його апаратної частини. Адже мало просто забезпечити підтримку нового стандарту IEEE 802.11ac, потрібно щоб всі стабільно працювало. І при підключенні великої кількості пристроїв роутер зміг утримати їх, і не "зависнути", як це в основному роблять недорогі моделі. Коли доводиться постійно перезавантажувати маршрутизатор.

Так, якщо у вас пара смартфонів і комп'ютер, то можна заощадить, і взяти дешевший маршрутизатор. Але якщо ви граєте в онлайн ігри, у вас є Smart TV, ігрові приставки, і багато різних пристроїв, то тут краще не економити. Це стосується не тільки маршрутизаторів від TP-Link, але і пристроїв від інших виробників.

Характеристики

Повний список характеристик ви завжди можете подивитися на офіційному сайті. Я перерахую тільки основні характеристики та особливості.

  • Підтримка стандарту IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5GHz).
  • Максимальна швидкість Wi-Fi: для частоти 2.4GHz - до 300 Мбіт / с. І до до 867 Мбіт / с для частоти 5GHz.
  • 1 USB порт стандарту 2.0 для підключення принтерів, USB-накопичувачів, зовнішніх жорстких дисків. Можна, наприклад, організувати загальний доступ до файлів на накопичувачі.
  • WAN і LAN порти гігабітні. Можуть працювати на швидкості 1000 Мбіт / с.
  • Зовнішні Wi-Fi антени в кількості 3 штук. Антени незнімні. Бачив, на деяких сайтах пишуть, що антени знімні.
  • Гостьова Wi-Fi мережу (на кожному з діапазонів).
  • Нова панель управління.
  • Управління TP-Link Archer C1200 з мобільного пристрою, через додаток Tether.

Огляд TP-Link Archer C1200

У схожому корпусі ми вже оглядали декілька роутерів: TP-LINK Archer C7, TP-Link TL-WR942N, і TP-LINK TL-WR1045ND.

Роутер виконаний з чорного пластику. Глянцевий, а це значить, що відбитки пальців збирає дуже добре. Та й подряпини на ньому добре помітні. Для якогось смартфона, це звичайно ж великий мінус. Для роутера це дрібниця.

Огляд роутера TP-Link Archer C1200

На лицьовій панелі знаходяться індикатори (які, до речі, можна відключити в панелі управління), напис "AC 1200", і логотип компанії TP-Link.

Всі порти і кнопки розташовані ззаду. Там все стандартно: 4 LAN, 1 WAN, і 1 USB-порт. Роз'єм для підключення адаптера живлення, кнопка On / Off, втоплена в корпус кнопка Reset, і кнопка WPS, яка поєднана з функцією відключення Wi-Fi мережі.

Порти і кнопки TP-Link Archer C1200

Комплектація стандартна: роутер, блок живлення, мережевий кабель, інструкції.

Комплектація роутера TP-Link Archer C1200

Як я вже писав вище, антени незнімні. Вони звичайно ж складаються. Є можливість повісити роутер на стіну. Але ось немає гумових ніжок.

Відгуки про TP-Link Archer C1200

Роутер новий, і ще що дуже мало. Так що вся надія на вас. Якщо ви вже користуєтеся цим маршрутизатором, то залишайте совою відгук про TP-Link Archer C1200 в коментарях.

Якихось проблем з маршрутизатором я не помітив взагалі. Правда, у мене немає великого досвіду у використанні даної моделі. Нормальний відгук можна написати десь через місяць після покупки. Коли вже перевірив маршрутизатор в роботі, з різними завданнями і пристроями. А так, це скоріше не відгук, а перші враження від пристрою. І вони у мене позитивні.

Хороші характеристики, красивий корпус, зрозуміла панель управління. З мінусів, особисто для мене, це відсутність гумових ніжок, ну і USB-порт хотілося б стандарту 3.0. А ще краще, 2 USB порту 🙂