Проблема зі входом в налаштування модему TP-Link TD-W8960N

Проблема зі входом в налаштування модему TP-Link TD-W8960N

300Mbps Wireless N ADSL2 + Modem Router. Модель: TP-Link TD-W8960N.

Не можу зайти в налаштування роутера через дані знизу власне роутера, там написано сайт: //tplinkmodem.net і дані admin, admin. Я пробував вводити адмін, пробував свою мережу і пароль до неї, все одно воно не заходить.

відповідь

Ви дуже коротко описали своє питання. Чи не зрозуміла навіть сама проблема. Чи то сторінка за адресою //tplinkmodem.net взагалі не відкривається, то чи не підходить заводський логін і пароль admin / admin.

  • Якщо перша проблема, що не відкриваються настройки ADSL модему TD-W8960N за адресою tplinkmodem.net, навіть не від мене вимагається авторизації, то потрібно перевірити, підключені ви до модему. Можуть бути проблеми з настройками мережевого адаптера на комп'ютері. Про всіх цих настройках я писав в статті: не входить в налаштування роутера. Так само можете спробувати зайти в налаштування TP-Link TD-W8960N за адресою 192.168.1.1, або 192.168.0.1.
  • Якщо ж сторінка авторизації відкривається, але не підходить пароль і логін admin і admin, то причина швидше за все в тому, що пароль і / або логін був змінений в налаштуваннях модему. І тепер заводські не підійдуть. В такому випадку, залишається тільки скидання налаштувань модему до заводських. Потрібно натиснути, і секунд 10 потримати кнопку Reset.

Пробуйте. Думаю, у вас все вийде.