Помилка "Загублено з'єднання з сервером" в онлайн іграх через роутер

Помилка «Загублено з'єднання з сервером» в онлайн іграх через роутер

Привіт, два дні тому почалися якісь неполадки. Я граю в ігри на комп'ютері, в телефоні і все по мережі Wi-Fi. Роутер фірми ZyXel підключений до іншого комп'ютера, не до тієї, з якого граю. Вообщем, проблема така, що у всіх іграх мене викидає з написом '' з'єднання втрачено сервером ''. Не знаю що робити! Заходжу в гру Warface, проходить хвилини 2-4 і викидає. Мережа обрубується на якісь секунди і тут же включається. Безпосередньо підключитися я не зможу, оскільки провід проведений тільки на один комп'ютер, до іншого він просто недотянет.

Ще три дні тому все було відмінно, допоможіть вирішити проблему з роутером, може якісь настройки треба зробити. Роутер ZyXel Keenetic Omni.

відповідь

Добрий день. Давайте міркувати логічно. Якщо помилка '' з'єднання втрачено сервером '' з'являється в різних онлайн іграх, значить проблема не в якійсь конкретній грі. Залишається комп'ютер і роутер. Так як комп'ютер підключений не по кабелю, значить підключений по Wi-Fi. Швидше за все через USB Wi-Fi адаптер (якщо це ПК), який може бути причиною розривів мережі. Тим більше, що при онлайн грі йде пристойна навантаження. Як на сам приймач, так і на роутер.

Потрібно шукати в чому причина. По іншому ніяк. Можна тимчасово підключити цей комп'ютер (на якому помилка в онлайн іграх) до роутера по кабелю. Перевірити, чи буде з'являтися помилка. Можна ці ж ігри запустити на іншому комп'ютері. Або протестувати цей Wi-Fi приймач на іншому комп'ютері.

Якщо роутер недорогий (слабкий), або вже трохи "втомлений", то він так само може бути причиною таких короткочасних обривів з'єднання під навантаженням. А як я вже писав вище - онлайн ігри дають хороше навантаження на роутер і адаптер. Але ZyXel Keenetic Omni начебто не найслабший роутер, з цим навантаженням повинен справлятися.

Точно те ж саме з адаптером. Звичайні, недорогі моделі можуть просто не справлятися з навантаженням. Тому, в онлайн іграх йде призвести до втрати з'єднання. Може бути причина в перешкодах, через що Wi-Fi з'єднання працює нестабільно.

Спробуйте з'ясувати в чому причина. Можна оновити прошивку роутера і драйвер Wi-Fi адаптера на ПК.