Після установки Avast і оновлення драйверів почалися проблеми з підключенням до інтернету

Після установки Avast і оновлення драйверів почалися проблеми з підключенням до інтернету

Добрий день. Acer E1-531G, Windows 8.1, Broadcom.

Встановив Аваст зробив ліцензію, перевірив на віруси, плюс прискорювачем їхнім скористався почистив всякий непотріб, і оновив драйвера. Плюс дехто мені вирішив допомогти і оновив драйвера для вінди 8.1 я їх року 3 не оновлюється спеціально (не щастить мені з цим).

Після почалися відключення інету, спочатку пару днів допомагало просто перевантажити, потім і це не допомагало погрався з бубном не допомагало і зробив відкат системи (на даний момент робочого відновлення немає вони чет пропали всі), пару днів було норм а сьогодні знову відключився остаточно. Аваст видалив, Revounistaller зачистив.

Всі танці з бубном з сайту провів не допомагає. зносив драйвера ставив старі і нові і з офф сайту. Роутер не бачить підключення ноута до нього, прописував ручками ip не допомагає.

Коли роздаю з телефону точку доступу бачу на ньому що ноут підключився (але wi-fi також мертвий і пише Невизначена мережа).

Невизначена мережа після установки Avast

Питання че робити?

відповідь

Добрий день. Був уже схоже запитання: після видалення антивіруса Avast не працює інтернет. Автор не відписався, не знаю, допомогли йому рішення, чи ні. За скриншоту бачу, що ви підключені і по кабелю (я так розумію до роутера) і по Wi-Fi. У адаптера Ethernet і Бездротова мережа статус "Невизначена мережа". Якщо проблема з обома адаптерами, то навряд чи це через оновлення драйверів. Думаю, тут Аваст постарався, він вміє. Навіть після видалення АВАСТ проблема з відсутністю доступу до інтернету не вирішується.

Насамперед, звичайно, зробіть скидання мережі. Можете за допомогою цієї програми. Далі обов'язково перевірте, чи немає зайвих компонентів у властивостях обох адаптерів (показував як це зробити за посиланням вище, де відповідав на схоже запитання).

Так само про різні проблеми з мережею, які можуть виникнути через антивіруса Аваст я писав у статті мережевий адаптер не має допустимих параметрів настройки IP. Можете спробувати заново встановити Avast, вибравши в процесі установки тільки основні компоненти. Зробити скидання параметрів в налаштуваннях антивіруса. Видалить його повторно через меню Windows. Там же я писав про зайві компонентах, які може встановлювати цей антивірус.

Ще можна видалити мережеву карту і Wi-Fi адаптер в диспетчері пристроїв (по черзі). Після чого перезавантажити комп'ютер.