З'єднання перервано. Схоже, ви підключилися до іншої мережі. Помилка ERR_NETWORK_CHANGED

З'єднання перервано. Схоже, ви підключилися до іншої мережі. Помилка ERR_NETWORK_CHANGED

Вже кілька разів мені доводилося стикатися з помилкою "З'єднання перервано. Схоже, ви підключилися до іншої мережі", яка з'являється в різних браузерах з кодом "ERR_NETWORK_CHANGED". Помилка вискакує в Windows 10, Windows 7 і інших версіях цієї операційної системи.

Ось так виглядає цей допис в браузері Opera.

Помилка ERR_NETWORK_CHANGED в Windows 10, браузер Opera

Так само повідомлення "З'єднання перервано. Схоже, ви підключилися до іншої мережі" нерідко можна побачити в браузері Chrome.

Думаю, що в інших браузерах (Firefox, Яндекс Браузер) ця помилка виглядає приблизно так само. Справа в тому, що браузер тут ні до чого (в більшості випадків). Він просто фіксує різке зміна налаштувань мережі та видає помилку. Наприклад, це відбувається, коли комп'ютер підключається до іншої Wi-Fi мережі в той момент, коли в браузері завантажується сайт. Або, коли Windows починає використовувати підключення через інший мережевий адаптер. Так само не рідко причиною помилки "З'єднання перервано" може бути некоректна робота якихось програм, віртуальних машин (вони створюють мережеві адаптери), VPN, шкідливе ПЗ і т. Д. Так само ця помилка може бути викликана неправильною роботою з боку модему, роутера, або інтернет-провайдера.

Одного і універсального рішення помилки "ERR_NETWORK_CHANGED" немає. Тому, нам доведеться розглядати і перевіряти різні рішення, які повинні допомогти позбавиться від цієї проблеми. Хіба що ви можете проаналізувати останні дії за комп'ютером, і спробувати пригадати, коли і після чого з'явилася, або початку періодично з'являтися дана помилка.

Як виправить помилку "З'єднання перервано. ERR_NETWORK_CHANGED"?

Зазвичай все вирішується оновленням сторінки в браузері. Але якщо ви оновили сторінку, або спробували відкрити новий сайт і знову побачили цю помилку, то спробуйте для початку виконати наступні дії:

  • Перезавантажте комп'ютер і заново підключіться до інтернету.
  • Перевірте, чи відкриваються сайти в інших браузерах.
  • Якщо підключення через модем або роутер, то перевірте, чи немає помилки ERR_NETWORK_CHANGED на інших пристроях. Залежно від результату, можна буде зробити висновки: проблема на якомусь конкретному пристрої, або на стороні роутера / провайдера.
  • Перезавантажте роутер, відключивши його від харчування на декілька хвилин.
  • Повністю вимкніть антивірус і фаєрвол.
  • Якщо проблема тільки в одному пристрої, то спробуйте різні варіанти підключення до інтернету. Наприклад, підключіться по кабелю, або до іншої Wi-Fi мережі. Після чого відкрийте браузер Chrome або Opera і спробуйте відкрити різні сайти. Якщо помилка "З'єднання перервано. Схоже, ви підключилися до іншої мережі" більше не з'явиться, то в залежності від поточного варіанту підключення можна визначити причину і усунути її.

Давайте розглянемо декілька більш серйозних рішень:

1 Якщо ви з'ясували, що проблема в роутері, або у провайдера, то рекомендую насамперед звернеться в підтримку інтернет-провайдера. Можливо, з їх боку йде призвести до втрати з'єднання, роутер перепідключатися до інтернету, і в Windows з'являється помилка про підключення до іншої мережі. Що стосується самого роутера, то як я вже писав вище, його рекомендую відключити на кілька хвилин.

Можна, звичайно, скинути налаштування і заново налаштувати роутер. Але я не думаю, що від цього буде якийсь результат. Адже все працювало. А якщо помилка "З'єднання перервано" почала з'являтися після зміни налаштувань роутера, то тоді, звичайно, є сенсу відновити на ньому заводські параметри. Так само не забувайте, що практично завжди є можливість відключити інтернет від роутера і підключити його безпосередньо до комп'ютера.

Якщо у вашій мережі є ретрансляція (підсилювач Wi-Fi сигналу) - вимкніть його.

2 Дуже часто в мережевих підключеннях Windows можна виявити якісь дивні і не потрібні мережеві адаптери. Вони можуть там з'являтися після установки і настройки різних віртуальним машин, VPN, і інших програм, які можуть змінювати мережеві настройки.

Рекомендую відкрити папку "Мережеві підключення" і подивитися, які там адаптери. Можна спробувати відключити всі "зайві" адаптери. Залишити тільки "Ethernet" і "Бездротова мережа".

Виправлення помилки ERR_NETWORK_CHANGED відключенням адаптерів

Це в Windows 10. У Windows 7 вони мають трохи інші назви.

3 Зробіть скидання налаштувань мережі Windows. Ось інструкції: скидання налаштувань мережі TCP / IP і DNS в Windows 7 і скидання налаштувань мережі в Windows 10.

4 Можливо мережевий адаптер в вашому комп'ютері страждає від нестачі харчування і від цього глючить. Він може на секунду відключатися від роутера, знову підключатися (отримуючи новий IP-адреса) і від цього буде повідомлення "Схоже, ви підключилися до іншої мережі" в браузері. Рекомендую виконати настройку електроживлення по цій інструкції: настройка електроживлення адаптера бездротової мережі.

5 У властивостях адаптера, через який ви підключаєтеся до інтернету спробуйте відключити протокол IPv6. Відкрийте вікно "Мережеві підключення" (можна натиснути клавіші Win + R і виконати команду ncpa.cpl). Натисніть правою кнопкою миші на адаптер, через який здійснюється підключення до інтернету і виберіть "Властивості". Зніміть галочку біля пункту "IP версії 6 (TCP / IPv6)" і натисніть "OK". Після цього бажано перезавантажити комп'ютер.Відключення IPv6 при вирішенні помилки про підключення до іншої мережі в Windows

Якщо щось не вийшло зробити, помилка "ERR_NETWORK_CHANGED" не покинула ваш браузер, то ви знаєте що робити - докладно описати свій випадок в коментарях. Вирішили проблему? Відмінно! Розкажіть про це мені і іншим відвідувачам. Можливо, ви використовували якісь рішення, яких немає в статті.