Як змінити назву Wi-Fi мережі (SSID) на роутері?

Як змінити назву Wi-Fi мережі (SSID) на роутері?

Кожна Wi-Fi мережу має назву, так званий SSID ( Service Set Identifier ) ідентифікатор мережі. Цим бездротова мережа і відрізняється від іншої мережі. Іноді, це назва приховують, що б додатково захистити Wi-Fi мережу, або з якихось інших причин. Але як правило, народ під час налаштування роутерів просто залишає стандартну назву Wi-Fi мережі.

Ви можете відкрити на своєму комп'ютері, або телефоні список доступних мереж, і швидше за все ви побачите, що більшість із них мають назву типу "TP-LINK", "ASUS" і т. Д. Вони можуть відрізняться цифрами, або якимись літерами. В принципі, без різниці як називається ваша мережа. Це ні на що не впливає. Але можна придумати оригінальну назву для своєї мережі, і відрізнятися від сусідів. Тим хто хоче змінити назву своєї Wi-Fi мережі, ця стаття обов'язково стане в нагоді.

Зараз ми розглянемо зміну імені бездротової мережі (SSID) на роутерах різних виробників. Там все дуже просто, SSID задається на сторінці з налаштуваннями бездротової мережі. Знайти її в налаштуваннях роутера зовсім не складно. Давайте розглянемо більш докладно на прикладі TP-LINK, Asus, D-Link, ZyXEL, Tenda і Netis.

Після зміни SSID потрібно буде заново підключити всі ваші пристрої, які раніше були підключені до Wi-Fi. Вказавши пароль від вашої мережі.

Вказуйте назву мережі англійськими літерами. Можна використовувати цифри і різні символи. Роутер швидше за все дозволить задати ім'я російськими буквами, але на пристроях воно буде відображатися некоректно. Перевірив на роутері Netis, на ноутбуці ім'я мережі відображалося якимись "ієрогліфами".

Зміна назви Wi-Fi на TP-LINK

Зайдіть в налаштування свого маршрутизатора. Як відкрити панель управління роутера TP-LINK, я писав в цій інструкції. Далі відкрийте вкладку  Wireless (Бездротовий режим), і в поле Wireless Network Name (Ім'я мережі) вкажіть нову назву. Збережіть налаштування натиснувши на кнопку Save .

Зміна SSID (назви Wi-Fi) на роутері TP-LINK

Перезавантажте роутер, і підключіться до своєї Wi-Fi мережі, яка буде мати вже нову назву.

Міняємо назву Wi-Fi (SSID) на маршрутизаторах Asus

Підключіться до свого роутера, і відкрийте настройки за адресою 192.168.1.1. Якщо виникнуть складності, дивимося цю статтю: Вхід в налаштування на роутерах Asus (192.168.1.1) В налаштуваннях відкриваємо вкладку Бездротова мережа , і в поле SSID міняємо назву.

Зміна SSID Wi-Fi мережі на роутері Asus

Не забудьте зберегти настройки натиснувши на кнопку Застосувати . Ви побачите вікно з інформацією про вашу мережі: назва і пароль.

Зміна SSID на роутері D-Link

Заходимо в панель управління нашого роутера D-Link, як правило на 192.168.0.1, і відкриваємо вкладку Wi-Fi . В поле  SSID записуємо нову назву для нашої мережі.

Заміна назви Wi-Fi мережі на D-Link

Натискаємо на кнопку Застосувати , зберігаємо налаштування і радіємо.

Інструкція для роутерів ZyXEL

Уже за стандартною схемою підключаємося до роутера і відкриваємо в браузері налаштування. У ZyXEL їх можна відкрити за адресою 192.168.1.1. Знизу натисніть на іконку Мережа Wi-Fi , і в поле  Ім'я мережі (SSID) задайте назву.

Зміна імені Wi-Fi мережі на ZyXEL

Не забудьте натиснути на кнопку Застосувати .

Міняємо SSID на маршрутизаторі Tenda

У більшості випадків настройки роутера Tenda можна відкрити за адресою 192.168.0.1. З'явиться головна сторінка з швидкими налаштуваннями. Натисніть на посилання  Advanced Settings в правому верхньому куті.

Далі відкрийте вкладку  Wireless settings . В поле primary SSID потрібно задати нову назву бездротової мережі.

Tenda: заміна назви бездротової мережі

Натисніть Ok для збереження параметрів.

Задаємо ім'я бездротової мережі на роутері Netis

Заходимо в настройки за адресою //netis.cc. Якщо не виходить, дивіться цю інструкцію. І відразу на головній сторінці з швидкими налаштуваннями буде поле 2.4G SSID (якщо у вас роутер двохдіапазонний, то там ще буде 5G SSID). Просто прописуємо нове ім'я для мережі.

Зміна SSID на Netis

Натискаємо Зберегти .

Цікаво, як у вас називається бездротова мережа. Діліться ідеями в коментарях. Я креативити не вмію, тому у мене просто "asus_help-wifi_com" 🙂