Через роутер TP-LINK TD-W8101G Інтернет на комп'ютері є, на планшеті через Wi-Fi немає

Через роутер TP-LINK TD-W8101G Інтернет на комп'ютері є, на планшеті через Wi-Fi немає

Через роутер TP-LINK TD-W8101G по LAN Інтернет на комп'ютері є, на планшеті через WiFi немає, хоча планшет до роутера через WiFi підключається, але без Інтернету.

відповідь:

Проблема, коли інтернет через роутер (в вашому випадку TP-LINK TD-W8101G) працює тільки на комп'ютері по кабелю, а на інших пристроях по Wi-Fi немає доступу до інтернету виникає найчастіше через неправильну настройки роутера. Більше інформації по цій темі є в цій статті: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/pochemu-wi-fi-rabotaet-tolko-pri-vklyuchennom-kompyutere-pk/

На жаль, у нас немає докладної інструкції по налаштуванню TP-LINK TD-W8101G.

Справа в тому, що після установки роутера, ми кабель від провайдера підключаємо до роутера. І в настройках роутера потрібно задати всі налаштування для підключення до провайдера. Вибрати тип з'єднання і т. Д. Щоб сам роутер зміг підключиться до інтернету і просто роздавати його на комп'ютер з мережевого кабелю і на інші пристрої по Wi-Fi.

Якщо у вас на комп'ютері є якесь підключення до провайдера, то воно вже не потрібно. Його можна видалити. З'єднання з провайдером повинен встановлювати роутер TP-LINK TD-W8101G, після його правильного налаштування.